Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Téma: Kolik vydělá Avatar 2? 7 důvodů, proč nepropadne a proč vzniknou všechny díly

příspěvky 121 - 123 Napsat příspěvek
Díky Tede za článek. Já doufám, že sám to podpořím několikrát, z toho jednou určitě IMAX. Lístek na 15ho  do Špalíčku už se mě válí v mailboxu.
Jen poznámka k bodu 5, ten mě úplně nesedí. Pokud Jim řekl, že potřebuje 2 mld, aby se film zaplatil, tak samozřejmě součástí té rovnice jsou procenta producentům nebo komukoliv jinému.  Takže pokud by mělo platit třeba to, že při tržbách 1,5 mld se zaplatí produkce, reklama a pak sotva zbude na procenta pro něj, tak to není o tom, že 2 mld potřebuje potřebuje JIm, ale opravdu Disney, jak koneckonců píšeš v poslední větě. Takže ten název kapitoly je trošku zavádějící. :)
848555
Díky Tede za článek. Já doufám, že sám to podpořím několikrát, z toho jednou určitě IMAX. Lístek na 15ho  do Špalíčku už se mě válí v mailboxu. Jen poznámka k bodu 5, ten mě úplně nesedí. Pokud Jim řekl, že potřebuje 2 mld, aby se film zaplatil, tak samozřejmě součástí té rovnice jsou procenta producentům nebo komukoliv jinému.  Takže pokud by mělo platit třeba to, že při tržbách 1,5 mld se zaplatí produkce, reklama a pak sotva zbude na procenta pro něj, tak to není o tom, že 2 mld potřebuje potřebuje JIm, ale opravdu Disney, jak koneckonců píšeš v poslední větě. Takže ten název kapitoly je trošku zavádějící. *:)*
4 -1
reagují: Gladiator15
reagovat
The Lord of Bucks: The Return of the BO King:D. Producenty nervózně refreshovat BOM bych si dokázal představit možná tak u F&F 10 nebo M:I 7&8, kde se rozpočet vymkl kontrole a nejsou to série, ve kterých je tutovka, že filmy budou obří cashgrab tak jako tak (u M:I je to trochu nepochopitelné s ohledem na dodávanou kvalitu, ale to je jiný příběh), u Camerona/Landaua fakt ne.

I když o tom, že dvojka/trojka musí uspět, aby došlo na čtyřku/pětku mluvil Cameron už před nějakou dobou, tak imho není náhoda, že tuhle historku vytahuje znovu před premiérou dvojky - imho jde primárně o "součást marketingové hry", jak zajistit, aby se o filmu mluvilo a ideálně ve stylu "to je ten film, který je tak drahý, že musí vydělat xyz" -> message pro diváky = je to tak drahé, protože je to obří a úrovní všeho pak "whole new level" = musíš to vidět. Kromě toho je otázkou, co všechno vlastně počítá do pomyslných nákladů (vývoj kamerové techniky pro podvodní scény, produkce, marketing, atd.) a zda nepočítá dvojku a trojku dohromady (tipnul bych si, že jo). 

Každopádně ať už si dvojka dojde pro jakékoliv numero (osobně doufám, že někam ke Spideymu a možná ještě dál se dostane), tak nepůjde o konečnou, protože budou v průběhu let tutově následovat další re-releasy (ať už s dalšími díly, nebo výroční) a pár chechtáků se ještě opakovaně přisype.

P.S. Jo a žádná dvojka Piraní (kde prý mají dokonce lítat, či co) neexistuje, za šíření podobných fake news (lítající piraně? tak určitě:D) by měly padat tvrdé tresty:).  
848553
The Lord of Bucks: The Return of the BO King*:D*. Producenty nervózně refreshovat BOM bych si dokázal představit možná tak u F&F 10 nebo M:I 7&8, kde se rozpočet vymkl kontrole a nejsou to série, ve kterých je tutovka, že filmy budou obří cashgrab tak jako tak (u M:I je to trochu nepochopitelné s ohledem na dodávanou kvalitu, ale to je jiný příběh), u Camerona/Landaua fakt ne. I když o tom, že dvojka/trojka musí uspět, aby došlo na čtyřku/pětku mluvil Cameron už před nějakou dobou, tak imho není náhoda, že tuhle historku vytahuje znovu před premiérou dvojky - imho jde primárně o "součást marketingové hry", jak zajistit, aby se o filmu mluvilo a ideálně ve stylu "to je ten film, který je tak drahý, že musí vydělat xyz" -> message pro diváky = je to tak drahé, protože je to obří a úrovní všeho pak "whole new level" = musíš to vidět. Kromě toho je otázkou, co všechno vlastně počítá do pomyslných nákladů (vývoj kamerové techniky pro podvodní scény, produkce, marketing, atd.) a zda nepočítá dvojku a trojku dohromady (tipnul bych si, že jo).  Každopádně ať už si dvojka dojde pro jakékoliv numero (osobně doufám, že někam ke Spideymu a možná ještě dál se dostane), tak nepůjde o konečnou, protože budou v průběhu let tutově následovat další re-releasy (ať už s dalšími díly, nebo výroční) a pár chechtáků se ještě opakovaně přisype. P.S. Jo a žádná dvojka Piraní (kde prý mají dokonce lítat, či co) neexistuje, za šíření podobných fake news (lítající piraně? tak určitě*:D*) by měly padat tvrdé tresty*:)*.  
4 -2
reagovat
Podle mě to 2 miliardy dá a já to chci vidět. Nejdřív mimo Imax, ale když to bude pecka, tak bych ho pak dal na druhý pokus:+
848552
Podle mě to 2 miliardy dá a já to chci vidět. Nejdřív mimo Imax, ale když to bude pecka, tak bych ho pak dal na druhý pokus*:+*
15 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se