Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Mosty: Recenze

příspěvky 1 - 8 Napsat příspěvek

6/10

Podobných nezávislých sociálních dramat o nějakých, životem unavených, ztroskotancích (ať už trpících na těle nebo na duši, případně obé), kteří se náhodou sešli, chvíli byli spolu, něco při tom ne/zažili a pak se zase rozešli (aniž by to mělo jakýkoliv dopad nebo vliv na cokoliv) jsem už v minulosti přece jen pár viděl a tohle je, bohužel, jen další z řady, které určitě neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne (a za rok si na něj pravděpodobně moc lidí nevzpomene).

Lawrence tady svou zraněnou veteránku, vracející se po rehabu zpět do civilního života, hraje skvěle, Henry svého traumatem poznamenaného automechanika ztvárnil, odvážil bych se soudit, snad ještě o malinko lépe (což je ale dáno i tím, že má daleko lépe napsanou roli než Lawrence a v případě jeho postavy se dá hovořit alespoň o minimálním faktoru zajímavosti), možná si někdo z nich dojde pro nějaké ty ceny a tím to pomalu končí. Zbytek je jako přes kopírák podobných nízkorozpočtových festivalovek, které začnou, pak jen tak plynou (ne, nic zajímavého se samozřejmě během toho nestane, postavy se nedočkají žádného charakterového oblouku, na jakoukoliv katarzi taktéž nedojde a jejich vztah neprojde žádným zásadnějším vývojem) a pak zase skončí. Nebýt dramaticky vypjatého "highlightu" uprostřed filmu (vzájemná konfrontace u bazénu), titulní herecké dvojice a milosrdné stopáže, byl bych v hodnocení téhle artovky ještě přísnější. 
846639
Podobných nezávislých sociálních dramat o nějakých, životem unavených, ztroskotancích (ať už trpících na těle nebo na duši, případně obé), kteří se náhodou sešli, chvíli byli spolu, něco při tom ne/zažili a pak se zase rozešli (aniž by to mělo jakýkoliv dopad nebo vliv na cokoliv) jsem už v minulosti přece jen pár viděl a tohle je, bohužel, jen další z řady, které určitě neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne (a za rok si na něj pravděpodobně moc lidí nevzpomene). Lawrence tady svou zraněnou veteránku, vracející se po rehabu zpět do civilního života, hraje skvěle, Henry svého traumatem poznamenaného automechanika ztvárnil, odvážil bych se soudit, snad ještě o malinko lépe (což je ale dáno i tím, že má daleko lépe napsanou roli než Lawrence a v případě jeho postavy se dá hovořit alespoň o minimálním faktoru zajímavosti), možná si někdo z nich dojde pro nějaké ty ceny a tím to pomalu končí. Zbytek je jako přes kopírák podobných nízkorozpočtových festivalovek, které začnou, pak jen tak plynou (ne, nic zajímavého se samozřejmě během toho nestane, postavy se nedočkají žádného charakterového oblouku, na jakoukoliv katarzi taktéž nedojde a jejich vztah neprojde žádným zásadnějším vývojem) a pak zase skončí. Nebýt dramaticky vypjatého "highlightu" uprostřed filmu [spoiler](vzájemná konfrontace u bazénu)[/spoiler], titulní herecké dvojice a milosrdné stopáže, byl bych v hodnocení téhle artovky ještě přísnější. 
6/10
2 -1
reagovat
reaguje na: Elerrina
To zrovna moc dobře nezní. A ještě to ignoruje 2 ze 3 slov v názvu.
846637
To zrovna moc dobře nezní. A ještě to ignoruje 2 ze 3 slov v názvu.
846629
2 -1
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Jablkovka. 
846629
Jablkovka. 
846617
2 -2
reagují: HotShot
reagovat
reaguje na: Gorecki
Protože ze slova Netflix jde udělat slovo Netflixovka, tak se s tím líp pracuje. Apple TV+ to je těžší :)
846617
Protože ze slova Netflix jde udělat slovo Netflixovka, tak se s tím líp pracuje. Apple TV+ to je těžší :)
846612
4 0
reagují: Elerrina
reagovat
Keby to bolo na Netflixe, je to spomenute pomaly v kazdom odstavci, takze len pripomeniem, ze Apple TV+ ma dalsie plus.8)
846612
Keby to bolo na Netflixe, je to spomenute pomaly v kazdom odstavci, takze len pripomeniem, ze Apple TV+ ma dalsie plus.*8)*
0 -2
reagují: Mr. Hlad
reagovat
vypadá to, že když chce někdo oscara, musí se přestat líčit
846603
vypadá to, že když chce někdo oscara, musí se přestat líčit
1 -3
reagovat

7/10

Moc příjemná konverzačka, kde mi Jennifer a A24 opět udělali radost :+
Brianovi budu do budoucna držet palce na další dobré role, protože tohle je letos podruhé, co mě ve filmu fakt bavil.
846596
Moc příjemná konverzačka, kde mi Jennifer a A24 opět udělali radost *:+* Brianovi budu do budoucna držet palce na další dobré role, protože tohle je letos podruhé, co mě ve filmu fakt bavil.
7/10
3 0
reagovat
Výborně napsána recenze, která film vystihuje přesně. 
846593
Výborně napsána recenze, která film vystihuje přesně. 
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se