Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Všechny staré nože: Recenze

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek

6/10

Slušná komorně-konverzační záležitost s ne-až-tak-fungující (ex-)romancí mezi Pinem a Newton, hrubě nevyužitým Prycem (o Fishburneovi ani nemluvě) a závěrečným plot twistem, u kterého jsem celý film doufal, že jej tvůrci nepoužijí (protože v drtivé většině případů nedává při zpětném pohledu na události, které k němu vedly, valný smysl a zde tomu není jinak) a bohužel marně:D. Pine i Newton hrají obstojně, film táhne nahoru detektivní linka a napětí mezi postavami (kolik je toho vyřčeno vs kolik toho zůstává nevysloveno) a naštěstí se pyšní relativně střídmou stopáží. Je to rozhodně lepší než nedávný Contractor, ale stále se pohybujeme v oblasti "vidět a zapomenout", tj. nic, na co by mohl být Pine hrdý.
825693
Slušná komorně-konverzační záležitost s ne-až-tak-fungující (ex-)romancí mezi Pinem a Newton, hrubě nevyužitým Prycem (o Fishburneovi ani nemluvě) a závěrečným plot twistem, u kterého jsem celý film doufal, že jej tvůrci nepoužijí (protože v drtivé většině případů nedává při zpětném pohledu na události, které k němu vedly, valný smysl a zde tomu není jinak) a bohužel marně*:D*. Pine i Newton hrají obstojně, film táhne nahoru detektivní linka a napětí mezi postavami (kolik je toho vyřčeno vs kolik toho zůstává nevysloveno) a naštěstí se pyšní relativně střídmou stopáží. Je to rozhodně lepší než nedávný Contractor, ale stále se pohybujeme v oblasti "vidět a zapomenout", tj. nic, na co by mohl být Pine hrdý.
6/10
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se