Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Bod zlomu: V.I.M.

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: Qwat
Velmi oduševnělý příspěvek...
788938
Velmi oduševnělý příspěvek...
787845
0 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Zběsilý útěk je super. A osobně si myslím, že je to nejlepší role jakou Paul Walker měl.
787929
Zběsilý útěk je super. A osobně si myslím, že je to nejlepší role jakou Paul Walker měl.
787873
1 0
reagovat
Když na titulce webu vidím nové VIMko, tak jsem častokrát překvapen tím, že je to na film, u kterého jsem předpokládal, že jej dávno má, protože jde o jasnou kultovku a/nebo klasiku (obecně nebo ve svém žánru):D.

Point Break není výjimkou. Zápletka s nastrčeným agentem, který v závěru musí vážit, komu projeví svou loajalitu, asi nebyla nijak objevná už v době vzniku, ale Reeves a Swayze byli v top formě a měli mezi sebou skvělou chemii, surfařské prostředí bylo dostatečně originální, Busey hrál kladnou postavu (když jsem to viděl poprvé, tak jsem celý film čekal na to, že Pappas nakonec Utaha zradí, protože jsem měl Buseyho zafixovaného jako bad guye:D) a i ta Petty je zde vlastně v pohodě (fakt ji nemám rád a její Tank Girl mě straší dodnes). Není co řešit, skvělej film a zasloužené VIMko:) 
787915
Když na titulce webu vidím nové VIMko, tak jsem častokrát překvapen tím, že je to na film, u kterého jsem předpokládal, že jej dávno má, protože jde o jasnou kultovku a/nebo klasiku (obecně nebo ve svém žánru)*:D*. Point Break není výjimkou. Zápletka s nastrčeným agentem, který v závěru musí vážit, komu projeví svou loajalitu, asi nebyla nijak objevná už v době vzniku, ale Reeves a Swayze byli v top formě a měli mezi sebou skvělou chemii, surfařské prostředí bylo dostatečně originální, Busey hrál kladnou postavu [spoiler](když jsem to viděl poprvé, tak jsem celý film čekal na to, že Pappas nakonec Utaha zradí, protože jsem měl Buseyho zafixovaného jako bad guye*:D*)[/spoiler] a i ta Petty je zde vlastně v pohodě (fakt ji nemám rád a její Tank Girl mě straší dodnes). Není co řešit, skvělej film a zasloužené VIMko*:)* 
2 0
reagovat
Každým zhliadnutím nadupaný adrenalínový životabudič fungujúci lepšie ako Tarantinova injekcia v hrudi Umy Thurman. Scéna nahánačky naprieč domčekami a záhradkami ešte aj dnes funguje rovnako dobre ako Rocky training montage alebo eskapády utekáča Bournea :)
787898
Každým zhliadnutím nadupaný adrenalínový životabudič fungujúci lepšie ako Tarantinova injekcia v hrudi Umy Thurman. Scéna nahánačky naprieč domčekami a záhradkami ešte aj dnes funguje rovnako dobre ako Rocky training montage alebo eskapády utekáča Bournea *:)*
2 0
reagovat
Palec nahoru. Bod zlomu jsem tehdy videl v kine, na zaklade recenze v Cineme :D. Samo jsme si jej pujcovali na vhs a jak to slo, koupil jsem anglickou verzi v Bontonlandu pod Vaclavakem. Ten film mel tehdy statut cisteho becka, trochu se rozebiraly herecke "kvality" Keanu, ale mezi nami mladymi muzi se to rychle stalo kultovkou, na parbach a nocnim zivotem jsme se snazili vytvorit si podobny feeling. Dodnes patri mezi me all time top. 
787893
Palec nahoru. Bod zlomu jsem tehdy videl v kine, na zaklade recenze v Cineme *:D*. Samo jsme si jej pujcovali na vhs a jak to slo, koupil jsem anglickou verzi v Bontonlandu pod Vaclavakem. Ten film mel tehdy statut cisteho becka, trochu se rozebiraly herecke "kvality" Keanu, ale mezi nami mladymi muzi se to rychle stalo kultovkou, na parbach a nocnim zivotem jsme se snazili vytvorit si podobny feeling. Dodnes patri mezi me all time top. 
7 0
reagovat
reaguje na: HAL
Pecky to samozřejmě jsou. Jenom k Bodu zlomu ten přívlastek "důležitý" sedí trochu víc.
787883
Pecky to samozřejmě jsou. Jenom k Bodu zlomu ten přívlastek "důležitý" sedí trochu víc.
787877
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
Mé soukromé Idaho je kultovní záležitost.
787882
Mé soukromé Idaho je kultovní záležitost.
787864
1 -5
reagovat
reaguje na: Memphis
Však to jsou taky velké pecky. Obzvlášť Boondock Saints mám radši než valnou většinu Ritchieovek.
787877
Však to jsou taky velké pecky. Obzvlášť Boondock Saints mám radši než valnou většinu Ritchieovek.
787873
2 0
reagují: Memphis
reagovat
Důležitý a dobrý film to bezpochyby je. Už jen tím, že jeho remake a následně odvozená série vydělala po světě miliardy dolarů.

Pro ty, co se diví, co dělá Bod zlomu ve V.I.M.: Jste si vědomi, že to je stejná rubrika, ve které jsou dlouhé roky např. takoví Boondock Saints nebo Running Scared?
787873
Důležitý a dobrý film to bezpochyby je. Už jen tím, že jeho remake a následně odvozená série vydělala po světě miliardy dolarů. Pro ty, co se diví, co dělá Bod zlomu ve V.I.M.: Jste si vědomi, že to je stejná rubrika, ve které jsou dlouhé roky např. takoví Boondock Saints nebo Running Scared?
2 0
reagují: hroubek, HAL
reagovat
Já se na to bojím podívat. Poměrně nedávno jsem viděl ten ostudný remake, který bohužel není dějově moc jiný...
787872
Já se na to bojím podívat. Poměrně nedávno jsem viděl ten ostudný remake, který bohužel není dějově moc jiný...
1 -2
reagovat
Skvělá adrenalinová jízda, tenhle film můžu vidět vždycky. A zasloužil by si MZ speciál!
787870
Skvělá adrenalinová jízda, tenhle film můžu vidět vždycky. A zasloužil by si MZ speciál!
6 0
reagovat
Otec měl originál VHS. Ten film jsem díky tomu viděl nesčetněkrát a mám k němu nostaligii jako blázen. Můžu to vidět kdykoli a vždycky když při přepínání programů na Bod zlomu narazím, tak se dodívám až do konce. 

Pokaždé si vybavím scénu se sekačkou, vždycky se mi tajil dech když jsem ji viděl.
787868
Otec měl originál VHS. Ten film jsem díky tomu viděl nesčetněkrát a mám k němu nostaligii jako blázen. Můžu to vidět kdykoli a vždycky když při přepínání programů na Bod zlomu narazím, tak se dodívám až do konce.  Pokaždé si vybavím scénu se sekačkou, vždycky se mi tajil dech když jsem ji viděl.
7 0
reagovat
Viděl jsem poprvé až před měsícem. Slušný, i když úplně odvařený z toho nejsem. Herci výborní a Swayze vypadá totálně jako Pavel Nedvěd :D
787867
Viděl jsem poprvé až před měsícem. Slušný, i když úplně odvařený z toho nejsem. Herci výborní a Swayze vypadá totálně jako Pavel Nedvěd *:D*
5 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mluvil jsem o filmech které jsou kultovní, ne o filmech na které si vzpomínáš ty protože jsou gay.
787864
Mluvil jsem o filmech které jsou kultovní, ne o filmech na které si vzpomínáš ty protože jsou gay.
787863
10 -2
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: HAL
Z Reevesových filmů první poloviny 90. let k těm skutečně slavným patří kromě tebou jmenovaných ještě Mé soukromé Idaho, i když tam Reevese jasně přehrál River Phoenix, pro něhož to byla bohužel poslední dokončená role. Po letech jsem to viděl  na plátně na LFŠ a pořád je to boží záležitost.

Svého času byl slavný i Malý Buddha, kde Reeves ztvárnil samotného Buddhu a tehdy vyvolávalo spíše smích ež nadšení.
787863
Z Reevesových filmů první poloviny 90. let k těm skutečně slavným patří kromě tebou jmenovaných ještě Mé soukromé Idaho, i když tam Reevese jasně přehrál River Phoenix, pro něhož to byla bohužel poslední dokončená role. Po letech jsem to viděl  na plátně na LFŠ a pořád je to boží záležitost. Svého času byl slavný i Malý Buddha, kde Reeves ztvárnil samotného Buddhu a tehdy vyvolávalo spíše smích ež nadšení.
787831
4 -5
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: DredPitt
Súhlasím, ak sledovať s dabingom, tak jedine s tým prvým, necenzúrovaným.
Film výborný, ďakujem za pripomenutie.
787859
Súhlasím, ak sledovať s dabingom, tak jedine s tým prvým, necenzúrovaným. Film výborný, ďakujem za pripomenutie.
787853
4 0
reagovat
reaguje na: Chermy
...absolutní souhlas! svého času (94 nebo 95)  jsem si pro něj byl v půjčovně vhs, skoro každý druhý týden (a ještě ten původní nekorektní dabing byl pecka8))...jen ten Keanu se mi v Ďablově advokátu zdál o nepatrný chlup lepší ?)
787853
...absolutní souhlas! svého času (94 nebo 95)  jsem si pro něj byl v půjčovně vhs, skoro každý druhý týden (a ještě ten původní nekorektní dabing byl pecka*8)*)...jen ten Keanu se mi v Ďablově advokátu zdál o nepatrný chlup lepší *?)*
787839
2 0
reagují: BranoZ
reagovat
Hezkej článek. A Bod zlomu do VIM bez debaty patří.

(I po těch letech se mi okamžitě vybaví ta scéna, jak Keanu vyskočí z letadla bez padáku, z té mi dodnes naskakuje husí kůže :+ )
787850
Hezkej článek. A Bod zlomu do VIM bez debaty patří. (I po těch letech se mi okamžitě vybaví ta scéna, jak Keanu vyskočí z letadla bez padáku, z té mi dodnes naskakuje husí kůže *:+* )
5 0
reagovat
reaguje na: fr3ak
Kristepane... takže nejprve napíšeš příspěvek, kde nic možná nevíš, ale"máš pocit", a když tě vybídnu, ať jsi konkrétnější, tak dostaneš hysterický záchvat, že jsi jasně napsal "možná" :D no nic, napiš zase 8)
787845
Kristepane... takže nejprve napíšeš příspěvek, kde nic možná nevíš, ale"máš pocit", a když tě vybídnu, ať jsi konkrétnější, tak dostaneš hysterický záchvat, že jsi jasně napsal "možná" *:D* no nic, napiš zase *8)*
787840
5 -2
reagují: fr3ak
reagovat
reaguje na: Chermy
No, když se tu najdou tací, co jsou schopní dokonce tvrdit, že je ten film chytrej :o, tak chápu proč sou tady na mě někteří lidi nasraný :D
787842
No, když se tu najdou tací, co jsou schopní dokonce tvrdit, že je ten film chytrej *:o*, tak chápu proč sou tady na mě někteří lidi nasraný :D
787839
3 -6
reagovat
© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se