No já sem to taky viděl,teda jenom asi 35 minut,protože se na to nedalo dívat,schválně jsem si pouštěl ,,akci",která byla totálně příšerná,no fuj,tohle snad není možný,kdybych natočil takovej film,tak bych se šel utopit,nebo bych zalezl někam do kouta a snažil se se zlepšit,ale ne vyskakovat jako Boll.Že se nestidí. 1,5/10
|
reagovat
|
, tak jsem se na to jeste dival vcera znova, tentokrat i s brachou a muzu rict, ze me fakt Uwe nezklamal, je to stejne jako pred rokem :)...... tedy naprosta s....a!!! je to tak spatne natocene, bez citu....... 

...... hlasky a "herecke vykony" jsou zase na urovni iq houpaciho kone, ne-li hure a vypada to zase na pekne tragicno (i kdyz to bude asi lepsi nez predesle pociny).... mne dostava hlasky jak lezi na zemi a rika : I´m your king :), je to uplne tragicky zahrane, nebo kdyz ten carodej tou magii odhodi tu zenskou, tak mi zbydou oci pro smich :)..... je to fakt dobre na pobaveni a trailer napovi, jak bude vypadat film - strasne!!! mne je z neho spatne, musim na zachod
). Přitom Zwickův film obsahuje všechno, co by správná válečná podívaná měla nabídnout. Sympatické charaktery, skvělé herecké výkony, epické bitevní scény, výborný OST, nepostradatelný patos, nepřehlédnutelné paralely k současnému (v době vzniku filmu) nebo nedávno minulému (válka ve Vietnamu) dění stran nakládání armády s minoritami (podřadné úkoly nebo potrava pro děla), hrdinské/osudové finále s a jako bonus navíc zajímavý (navíc edukativní) vhled do málo známé kapitoly občanské války.