Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Mikrorecenze z Jihlavy: Surrealismus, sokol a prezidenti

příspěvky 1 - 3 Napsat příspěvek
reaguje na: Riddick77
To my v Brně víme! :D Ale díky, že to vidí i jinde :+:D
699423
To my v Brně víme! *:D* Ale díky, že to vidí i jinde *:+**:D*
699421
0 0
reagovat
Kvapilova sebestředná vyhoněnina je opravdu tragickou ukázkou toho, jak zprznit potencionálně zajímavý dokument s atraktivním tématem a
přesahem. Ten člověk je tak děsive radikální v názorech a nekritický
vůči sobě, že jsem tomu až nemohl uvěřit, přičemž se rozhodl, že
nejlepší bude, když se nám sám představí a přednese nám svoje
světonázory a dojmy (pod nálepkou vhledu do kampaně Michala Horáčka). Dokonce jsme se dozvěděli, že kandidatura Horáčka byl vlastně tak trochu jeho nápad (kdyby mu nezavolal, Michal by se asi nerozhoupal) a onen veřejný odpor vůči Ondráčkovi coby předsedovi GIBSu taktéž vzešel z jeho hlavy (udělal fakticky z Horáčka takového hodného a TRANSPARENTNÍHO ŇOUMU). Též konstrukt: Vy, kdož jste před volbami psali na FB o Zemanovi, nesete plnou vinu za jeho zvolení, protože právě tahle neustálá "propagace" dostala ožralu z Vysočiny zpět na Hrad. Žádná sebereflexe, žádná sebekritika, naprosto nic - a ta sebereflexe by byla vhodná nejen proto, že Robin tu kampaň (jako její vedoucí) vystavěl naprosto nešikovně (mnohdy s ním cloumaly emoce a zdravý rozum šel stranou), ale zejména proto, že ten snímek je celý o něm a o JEHO názorech na cokoliv z oné doby. Tohle byl ten pravý surrealismus a následná diskuze s tvůrcem naplno potvrdila, že Robin má v hlavě fakt vymleto, alespoň v současné době (že má některé dobré dílčí nápady, mu nikdo nebere)... V tomhle dokumentu není místo pro to, aby na vás materiál promlouval sám a vy jste si utvořili názor či zaujali perspektivu, tady vám Robin sám řekne, co si máte myslet, co máte jak vnímat a jak to celé je (alternativní pohled se nepřipouší, vlastní interpretace též ne). A tak to dopadá, když autor materiálu nevěří, případně má pocit, že zrovna jeho subjektivní pohled a názor všechny zajímá. Jinak Jihlava skvělá!
699421
Kvapilova sebestředná vyhoněnina je opravdu tragickou ukázkou toho, jak zprznit potencionálně zajímavý dokument s atraktivním tématem a přesahem. Ten člověk je tak děsive radikální v názorech a nekritický vůči sobě, že jsem tomu až nemohl uvěřit, přičemž se rozhodl, že nejlepší bude, když se nám sám představí a přednese nám svoje světonázory a dojmy (pod nálepkou vhledu do kampaně Michala Horáčka). Dokonce jsme se dozvěděli, že kandidatura Horáčka byl vlastně tak trochu jeho nápad (kdyby mu nezavolal, Michal by se asi nerozhoupal) a onen veřejný odpor vůči Ondráčkovi coby předsedovi GIBSu taktéž vzešel z jeho hlavy (udělal fakticky z Horáčka takového hodného a TRANSPARENTNÍHO ŇOUMU). Též konstrukt: Vy, kdož jste před volbami psali na FB o Zemanovi, nesete plnou vinu za jeho zvolení, protože právě tahle neustálá "propagace" dostala ožralu z Vysočiny zpět na Hrad. Žádná sebereflexe, žádná sebekritika, naprosto nic - a ta sebereflexe by byla vhodná nejen proto, že Robin tu kampaň (jako její vedoucí) vystavěl naprosto nešikovně (mnohdy s ním cloumaly emoce a zdravý rozum šel stranou), ale zejména proto, že ten snímek je celý o něm a o JEHO názorech na cokoliv z oné doby. Tohle byl ten pravý surrealismus a následná diskuze s tvůrcem naplno potvrdila, že Robin má v hlavě fakt vymleto, alespoň v současné době (že má některé dobré dílčí nápady, mu nikdo nebere)... V tomhle dokumentu není místo pro to, aby na vás materiál promlouval sám a vy jste si utvořili názor či zaujali perspektivu, tady vám Robin sám řekne, co si máte myslet, co máte jak vnímat a jak to celé je (alternativní pohled se nepřipouší, vlastní interpretace též ne). A tak to dopadá, když autor materiálu nevěří, případně má pocit, že zrovna jeho subjektivní pohled a názor všechny zajímá. Jinak Jihlava skvělá!
2 0
reagují: verbst
reagovat
Popis Heavy metalu zní hodně zábavně :D
699374
Popis Heavy metalu zní hodně zábavně *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se