Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2018

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek
Beztak se ani nedočkáme kvůli rozpočtu původní podoby To a mezidimenzionálního cestování  
Knížku jsem četl až po filmu, který se mi líbí, ale dobrá adaptace to není. Nedivím se ale vzhledem k tak krátké stopaži s ohledem k velikosti předlohy, ale tak o půl hodiny navíc a mohli to udělat celkem podobně.
672694
Beztak se ani nedočkáme kvůli rozpočtu původní podoby To a [spoiler]mezidimenzionálního[/spoiler][spoiler] cestování   [/spoiler]Knížku jsem četl až po filmu, který se mi líbí, ale dobrá adaptace to není. Nedivím se ale vzhledem k tak krátké stopaži s ohledem k velikosti předlohy, ale tak o půl hodiny navíc a mohli to udělat celkem podobně.
0 0
reagovat

Dobrá adaptace?

Film se mi líbil, ale že by to byla dobrá adaptace bych fakt neřekl. Zatímco kniha měla děsivou atmosféru, tak film ji zabil velkými změnami. 
To snad nemysleli vážně s tím že Pennywise v podstatě zabil jen 3 děti a zbytek se po jeho porážce probudil. Nechápu proč je všechny nezabil jak v knížce. Asi proto že by to bylo moc brutální. Ta zázračná pusa byla taky pěkně trapná. O tom co provedli s Henrym radšiani psát nebudu. Doufám že to přežil. Protože v knize měl jednu z nejlepších linek.
672693
Film se mi líbil, ale že by to byla dobrá adaptace bych fakt neřekl. Zatímco kniha měla děsivou atmosféru, tak film ji zabil velkými změnami.  [spoiler]To snad nemysleli vážně s tím že Pennywise v podstatě zabil jen 3 děti a zbytek se po jeho porážce probudil. Nechápu proč je všechny nezabil jak v knížce. Asi proto že by to bylo moc brutální. Ta zázračná pusa byla taky pěkně trapná. O tom co provedli s Henrym radšiani psát nebudu. Doufám že to přežil. Protože v knize měl jednu z nejlepších linek.[/spoiler]
Dobrá adaptace?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se