Je těžký natočit dobrý film a pak ho i pozitivně hodnotit, když ho musí dávat dohromady dva režiséři a oba mají zřejmě i jiný pohled na danou látku. Whedon dal dohromady Avengers a bylo to moc dobrý a vtipný, a to proto, že si sám napsal i scénář. Thor měl pro změnu jako rejžu velmi originálního Taiku Waititiho, který dokázal natočit výbornou akční komedii. Co má Justice League? Zack už pro mě navždy zůstane packalem, který z týmovky Batmana a Supermana udělal strašnou přeefektovanou kravinu a Whedon to s respektem k němu nebude celé předělávat (navíc to stojí hrozný prachy a JL nejsou Star Wars, které se zaplatily i s těma přetáčkama). No nic, uvidím zítra, kdy to jdu shlédnout do IMAXU (jsem zrovna v Praze a nemám večer co dělat a navíc jsem komiksový fanda DC).
|
reagovat
|


Pokud teda chtějí navazovat na JL s Aquamanem a WW2. To by museli vytvořit nějakej separátní vesmír a pak bychom defacto měli dva Batmany současně, nebo by to nesměl být Bruce Wayne no. Každopádně představa, že tam Affleck nebude a jenom se tam někde mezi řečí prohodí, že mezitím umřel mi taky přijde dost komická
ale v realistictejsim Nolanove stylu, do CGI barevneho bordelu s pribehem jak od decka ze skolky ho prosim nehazet. 
Já to tak určitě mít budu páč jsem jí četl hned po vydání. Knížka je boží, druhá Weirova nejlepší, Marťan je za mě ještě o dost lepší. Tady akorát nevím co udělá faktor Gosling. To jediné brzdí moje nadšení. No necháme se překvapit.