Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Téma: Co všechno se do Deadpoola nevešlo?


ikona
imf
deadpoolryan reynolds
Skromný megahit měl na výběr - větší rozpočet nebo eRkový rating. A vybral si správně...  

Deadpool je sice megahit, ale ještě před dvěma měsíci by si na to nejspíš vsadil jen málokdo. Váhal by asi i Ryan Reynolds. Tohle nejsou noví X-Meni nebo Batman vs. Superman, tedy film, do kterého studio bez váhání narve přes 200 milionů dolarů, ale malý násilný projekt o ne úplně slavném hrdinovi, který se chová tak, že s tím budou mít prudérní rodiče trochu problém. Reynolds a režisér Tim Miller to tak ale chtěli a po letech vyjednávání a přemlouvání se jim povedlo natočit film víceméně tak, jak si vysnili. Bez jistých kompromisů se to ovšem neobešlo. O co všechno jsme byli kvůli rozpočtu, právům nebo neochotě připraveni?  

Ve filmu mělo být původně mnohem víc postav. A mnohem myslíme třeba... no trojnásobek. Nakonec se spoléhalo na to, že lidé vlastně o Deadpoolovi zas tak moc nevědí, a tak se řada stálých ksichtů z komiksu může beztrestně kondenzovat do jedné postavy. V baru, kam Deadpool chodí, úřaduje za barem frajer jménem Patch. Jeho povinnosti ale zastal T.J. Miller, který si zahrál ukecaného Deadpoolova kámoše Weasela. Podobně má komiks i vlastního psychopatického MUDra, doktora Killebrewa, jenž stojí za experimentem, který propůjčí Deadpoolovi jeho superschopnosti. Jenže to by byl další herec a další stovky tisíc dolarů na honorářích. A tak se tvůrci rozhodli z Ajaxe udělat nejen záporáka s absencí center bolesti, ale také šéfa celého programu, ačkoliv je jasné, že tuhle pozici musel po někom zdědit, když byl kdysi sám jedním ze subjektů.

 

Stačí se ostatně podívat na Weapon X program prezentovaný ve druhých X-Menech nebo sólovém Wolverinovi. To byla trochu větší operace, než zaplivaný hangár s několika závěsy v Deadpoolovi. Jenže absence generála Strykera, Wolverinea a Sabertootha se dá prozaicky vysvětlit. Viz další odstavec.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace