Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku S ledovým klidem: Recenze

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek

3/10

Tak tenhle film snad nikdo nemůže brát vážně. Ze začátku to nevypadalo až na takový brak, docela mě to i zaujalo, ale smrtí Willise (neříkám, že kvůli němu, myslím od kdy) jsem se nestačil divit, co se děje. Copak ten pád, takových kravin je dost i v jiných lepších filmech, ale jestli tenhle herec má hrát Supermana, tak se začínám trochu bát. Nejspíš za to může scénář, ale jeho herecký výkon mi nenadchl. Jako největší trotlovina mi přišlo, když se na konci honí v autech :D Napřed oni chtějí dohonit jí, když jí mají, tak utečou a ona když může v klidu odjet, tak začne honit je a oni před ní ujíždí..... hááááá:D já myslel, že se regulérně poseru! a v té chvíli jsem se rozhodl napsat sem. Jak tohle může někoho napadnout a doufat, že tím zaujme. Tohle je slátanina slátanin a velký mínus pro Cavilla a Willise, že v něčem takovým vůbec hrajou.
247846
Tak tenhle film snad nikdo nemůže brát vážně. Ze začátku to nevypadalo až na takový brak, docela mě to i zaujalo, ale [spoiler]smrtí Willise [/spoiler] (neříkám, že kvůli němu, myslím od kdy) jsem se nestačil divit, co se děje. Copak ten pád, takových kravin je dost i v jiných lepších filmech, ale jestli tenhle herec má hrát Supermana, tak se začínám trochu bát. Nejspíš za to může scénář, ale jeho herecký výkon mi nenadchl. Jako největší trotlovina mi přišlo, [spoiler] když se na konci honí v autech *:D* Napřed oni chtějí dohonit jí, když jí mají, tak utečou a ona když může v klidu odjet, tak začne honit je a oni před ní ujíždí..... [/spoiler] hááááá*:D* já myslel, že se regulérně poseru! a v té chvíli jsem se rozhodl napsat sem. Jak tohle může někoho napadnout a doufat, že tím zaujme. Tohle je slátanina slátanin a velký mínus pro Cavilla a Willise, že v něčem takovým vůbec hrajou.
3/10
0 0
reagovat
Nechcene smiešny polotovar s hroznými hercami a zmätenou réžiou. :-
240843
Nechcene smiešny polotovar s hroznými hercami a zmätenou réžiou. *:-*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se