Ha
na jednu stranu je to dobrý nápad a Pixarovky by v 3D mohli vypadat luxusně, ale tady se obávám, že se to kvůli nedostatku času a snahy ušetřit co nejvíc odflákne a z 3D efektu nebude nic. Toy Story 3 mě v tomto velmi sklamalo.
|
reagovat
|


). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 