
Zrovna před týdnem viděno a musím souhlasit. Vynikající švédské drama, které není nikterak složité, ale to mu absolutně neubírá na intenzitě prožitku. Drsné prostředí internátní školy, charaktery jednotlivých postav (ať už kamarád Erika či všichni záporáci).... opravdu povedené 

|
reagovat
|
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu
.