První dojmy: komiksovka SupergirlkfkAle, kluci a holky, tohle jste přece chtěli:)
Proto jste na Snyderovy vyzrálejší vize plivali ... že nejsou barevné, nemaj cringe každou minutu, infantilní humor, generický šablony, atd .. atd .. atd ..
Vždyť jedete ty stejný šablony jako oni :D
"..která neurazí, ale ani zásadně nepřekvapí"
Diskuze k článku Další parchanti s plackou
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 20První dojmy: komiksovka Supergirl 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 11Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea?

