Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Supergirl je kolosální propadák, komiksová bída vrcholí

příspěvky 1 - 11 Napsat příspěvek
Ja tu bidu tem velkym filmum vlastne preju. Posledni roky jsou to tupe produkty, ktere si delaji z divaku dobry den.
Neni se cemu divit ze me fenomen Backrooms pohltil svou svezesti. U Odysei je za mě asi taky něco špatně, když mě Nolan, kterého mám rád vůbec neoslovil, i když tam průser necítím.
979463
Ja tu bidu tem velkym filmum vlastne preju. Posledni roky jsou to tupe produkty, ktere si delaji z divaku dobry den. Neni se cemu divit ze me fenomen Backrooms pohltil svou svezesti. U Odysei je za mě asi taky něco špatně, když mě Nolan, kterého mám rád vůbec neoslovil, i když tam průser necítím.
1 0
reagovat
Že Supergirl bude propadák bylo jasné, jen byla otázka jako moc. Nakonec hodně. A když koukám, co nám DC přinese do kin příště, vidím Clayface, z kterého rozhodně nemám pocit, že bude úspěšnější. Tohle studio mě letos do kina rozhodně nedostane, narozdíl od Spider-Mana respektive Marvelu
979460
Že Supergirl bude propadák bylo jasné, jen byla otázka jako moc. Nakonec hodně. A když koukám, co nám DC přinese do kin příště, vidím Clayface, z kterého rozhodně nemám pocit, že bude úspěšnější. Tohle studio mě letos do kina rozhodně nedostane, narozdíl od Spider-Mana respektive Marvelu
0 0
reagovat
Kazdy propadak debilnich komiksaren mi dela nehoraznou radost
979459
Kazdy propadak debilnich komiksaren mi dela nehoraznou radost
3 -2
reagovat
Tak jak tenhle rok pěkně tržebně začal, tak se to teď trochu zadrhlo. Odysea a Spidey jsou za rohem, ale bylo by dobré, kdyby toho bylo víc (co nejsou horory a animáky, ale Project Hail Mary a Barbie se asi nedějou každý den)
979457
Tak jak tenhle rok pěkně tržebně začal, tak se to teď trochu zadrhlo. Odysea a Spidey jsou za rohem, ale bylo by dobré, kdyby toho bylo víc (co nejsou horory a animáky, ale Project Hail Mary a Barbie se asi nedějou každý den)
1 0
reagovat
Právě jsem se vrátil z Mimoňů. Čekal jsem výplach taškařici, ale bylo to až moc debilní. Zena půlku filmu spala, jedno dítko bylo nespokojené ze to nebylo strašidelné jak sliboval trailer, druhé dítko lehce spokojené a nejvíce se řehtaly u titulku závěrečných snad.
979456
Právě jsem se vrátil z Mimoňů. Čekal jsem výplach taškařici, ale bylo to až moc debilní. Zena půlku filmu spala, jedno dítko bylo nespokojené ze to nebylo strašidelné jak sliboval trailer, druhé dítko lehce spokojené a nejvíce se řehtaly u titulku závěrečných snad.
0 0
reagovat
Trochu to odlehčíme, takhle vypadala kontroverze se Supergirl před deseti lety! :)

link
979451
Trochu to odlehčíme, takhle vypadala kontroverze se Supergirl před deseti lety! *:)* https://www.youtube.com/watch?v=UkahOCoeiKA
0 0
reagovat
reaguje na: Petr77
Jediný, co by mu z tohohle výčtu mohlo jakžtakž vadit je novej Spider-Man. Se zbytkem se to cílovkami nepotká ani v šinkanzenu...nebo jako opravdu budeme hrát na to, že se rodinky s dětmi budou rozhodovat mezi Vaianou, Mimoni a Odysseou?
979449
Jediný, co by mu z tohohle výčtu mohlo jakžtakž vadit je novej Spider-Man. Se zbytkem se to cílovkami nepotká ani v šinkanzenu...nebo jako opravdu budeme hrát na to, že se rodinky s dětmi budou rozhodovat mezi Vaianou, Mimoni a Odysseou?
979447
5 0
reagovat
reaguje na: Petr77
Už jsme to řešili pod miliardovým tématem. Pokud Nolan naservíruje pecku, konkurence vadit nebude, kina to zvládnou odpromítat bez problémů všechno a kvalita si cestu najde :)
979448
Už jsme to řešili pod miliardovým tématem. Pokud Nolan naservíruje pecku, konkurence vadit nebude, kina to zvládnou odpromítat bez problémů všechno a kvalita si cestu najde :)
979447
0 0
reagovat
Hm,si kladu otázku jestli ten Epos Odysea který má 170 minut bude  nějaká trvalka když konkurence bude veliká 

Nejen Mimoni,Toy Story, Hraná Vaina,a koncem měsíce Spider man.
979447
Hm,si kladu otázku jestli ten Epos Odysea který má 170 minut bude  nějaká trvalka když konkurence bude veliká  Nejen Mimoni,Toy Story, Hraná Vaina,a koncem měsíce Spider man.
0 0
reagují: Leefko, TedGeorge
reagovat
Naštěstí jsou mi tržby i kritiky šumák. Potenciální průser ovšem je, že se teď sólovky Loba asi jen tak nedočkáme.
979446
Naštěstí jsou mi tržby i kritiky šumák. Potenciální průser ovšem je, že se teď sólovky Loba asi jen tak nedočkáme.
2 0
reagovat
že Supergirl propadne víc než fail Mando sem nečekal..vlastně to mohla jit rovnou do šuplíku jako batgirl :D

Jackass ještě moc...na tohle do kina ani z nostalgie
979445
že Supergirl propadne víc než fail Mando sem nečekal..vlastně to mohla jit rovnou do šuplíku jako batgirl *:D* Jackass ještě moc...na tohle do kina ani z nostalgie
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se