Ja tu bidu tem velkym filmum vlastne preju. Posledni roky jsou to tupe produkty, ktere si delaji z divaku dobry den.
Neni se cemu divit ze me fenomen Backrooms pohltil svou svezesti. U Odysei je za mě asi taky něco špatně, když mě Nolan, kterého mám rád vůbec neoslovil, i když tam průser necítím.
|
reagovat
|

