tohle mi tak trochu pripomina sesitove vydani DINO LAND z 90tek :D .. tou myslenkou
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
), jako je tomu u konkurence. Což je škoda, když už jít do souboje s Universalem, tak jsem doufal v pořádný eRkový dino survival po vzoru Dino Crisis. Nicméně casting a atmosféra 80s je fajn. Snad Mitchell dokáže ve filmu stran interakcí charakterů se zubatými potvorami (nebo něčím jiným) překvapit, aby z toho nebyla jen lacinější variace na (vyčerpanou) jurskou sérii. |
reagovat
|
|
reagovat
|