povedz mi, že takto fakt neuvažuješ...
máš pravdu v tom, že nejaká tá mizogýnia a rasizmus v kinematografii sú, boli a budú - ako všade.
máš pravdu, resp. som presvedčený že sú ľudia, ktorí na ten seriál, či iný projekt nadávajú lebo tam sú černoši a ženské.
ale ak ozaj proklamuješ, že je to problém číslo jedna, resp. dôvod číslo jedna, prečo tento projekt, prípadne drvivá väčšina projektov, neuspela a je horšie hodnotená, tak neviem, čo ti na to povedať. Trošku naivné mi to príde. Zároveň mám pocit, že si buduješ umelého nepriateľa, aby si proti nemu mohol vystúpiť, a ukázať tak seba ako odvážlivca a hrdinu, ako osobu, ktorá má "ten správny" svetonázor a nebojí sa "to ukázať" oponentom. Naskýta sa slovko "edgy".
Alebo možno tomu skutočne veríš, a potom mi to skrátka príde len ako krátkozraký náhľad na skutočnosti.
reaguje na:
do_Od
|
reagovat
|



