Jako jestli tahle divně vypadající slátanina s divnou předlohou bude komerčně úspěšnější než D&D (který rozhodně mělo mouchy a hodně, ale ve finále bylo vlastně super), tak mě to spíš naštve....
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
SirCrix
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Nicméně to nebyla chyba značky, ale prostého faktu, že natočili shit
. Každopádně MOTU frčí i dnes, stačí se na webu porozhlédnout, kolik toho vychází (komiksy, animáky, videohry, merch a samozřejmě samotné figurky) a jaké počty zhlédnutí mají na yt kanály, které se tomuhle fenoménu věnují (což nová adaptace ještě o kousek nakopne). |
reagují:
vladimirbartos9
|
reagovat
|
Hitem byly i figurky hračky s touhle tématikou. Komu nějaký příbuzný přivez ze západu figurku, byl na základce hrdina. V tý době by byl film na tohle téma megahit, ale kdo si tohle dneska pmatuje resp. kdo z těch, co si tuhle dobu pmatují, na něco takového půjde do kina?!? Bejt mi zase tak +/- 10, nemoch bych dospat dne premiéry, ale dneska 

|
reagují:
Polux
|
reagovat
|