Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Vládci vesmíru: International Trailer

příspěvky 1 - 14 Napsat příspěvek
Jako jestli tahle divně vypadající slátanina s divnou předlohou bude komerčně úspěšnější než D&D (který rozhodně mělo mouchy a hodně, ale ve finále bylo vlastně super), tak mě to spíš naštve.... 
975812
Jako jestli tahle divně vypadající slátanina s divnou předlohou bude komerčně úspěšnější než D&D (který rozhodně mělo mouchy a hodně, ale ve finále bylo vlastně super), tak mě to spíš naštve.... 
0 0
reagovat
no kino v zadnem pripade, ale doma na to s detma kouknu
975772
no kino v zadnem pripade, ale doma na to s detma kouknu
0 0
reagovat
reaguje na: filozofMZ
Teď to po sobě čtu. Špatně jsem se vyjádřil. Když jsem mluvil o tom neznámém a necharistmatickem hrdinovi, měl jsem na mysli toho herce.
975680
Teď to po sobě čtu. Špatně jsem se vyjádřil. Když jsem mluvil o tom neznámém a necharistmatickem hrdinovi, měl jsem na mysli toho herce.
975648
0 0
reagovat
reaguje na: SirCrix
Od pohledu stejný pocit. Umím si představit, že kdyby se to pokusilo o atmosféru a styl vyprávění s humorem a nadsázkou jako Dungeons&Dragons, mělo by to šanci na víc, než na vyždímání nostalgie.  
975674
Od pohledu stejný pocit. Umím si představit, že kdyby se to pokusilo o atmosféru a styl vyprávění s humorem a nadsázkou jako Dungeons&Dragons, mělo by to šanci na víc, než na vyždímání nostalgie.  
975638
0 0
reagovat
reaguje na: SirCrix
V Americe to vůbec není neznámé, pro nás to může být absurdní, ale He-man tam zajímá víc lidí než třeba Predátor nebo Alieni. V osmdesátkách na tom vyrůstal každý a mladší generace znají alespoň memy se Skeletorem! :D Je ale pravda, že ta popularita v posledních letech poněkud uvadla.
975648
V Americe to vůbec není neznámé, pro nás to může být absurdní, ale He-man tam zajímá víc lidí než třeba Predátor nebo Alieni. V osmdesátkách na tom vyrůstal každý a mladší generace znají alespoň memy se Skeletorem! :D Je ale pravda, že ta popularita v posledních letech poněkud uvadla.
975638
1 0
reagují: SirCrix
reagovat
Nezvladnuté triky, neznámý necharismatický hrdina, a nic než tuna fantasy klišé. Nechápu, který producent tohle odklepnul jako potenciálně výdelečný podnik.
975638
Nezvladnuté triky, neznámý necharismatický hrdina, a nic než tuna fantasy klišé. Nechápu, který producent tohle odklepnul jako potenciálně výdelečný podnik.
1 0
reagují: Bo X Be, filozofMZ
reagovat
I James Purefoy z filmu John Carter: Mezi dvěma světy se vrací. 8)
975633
I [b]James Purefoy[/b] z filmu [url=https://www.csfd.cz/film/238081-john-carter-mezi-dvema-svety/]John Carter: Mezi dvěma světy[/url] se vrací. *8)*
0 0
reagovat
Další John Carter, akorát ještě hloupější a vizuálně hnusnější. Ale pro ty co na tom vyrostli tak asi dobrý?
975618
Další John Carter, akorát ještě hloupější a vizuálně hnusnější. Ale pro ty co na tom vyrostli tak asi dobrý?
1 -2
reagovat
Propadák to bude, o tom žádná...
Ale to neznámená, že to nemůže být super výplach :)
975605
Propadák to bude, o tom žádná... Ale to neznámená, že to nemůže být super výplach :)
3 0
reagovat
Spíš než D&D mi ty sekvence s mečem a závěrečný (?) souboj s kostlivcem připomínají Artuše. Jsou tam i ty flashbacky a zoom na oko... Akorát je to teda mnohem míň cool...
975597
Spíš než D&D mi ty sekvence s mečem a závěrečný (?) souboj s kostlivcem připomínají Artuše. Jsou tam i ty flashbacky a zoom na oko... Akorát je to teda mnohem míň cool...
0 0
reagovat
reaguje na: Polux
Včera mi ten trailer promítali před Mortal Kombat II a ten film na velkým plátně vypadá vizuálně extrémně hnusně. Samotný obsah traileru taky nijak nepřesvědčil. Upřímně to spíše vypadá, že tomu na všech trzích nakope zadek Xtý pokračování Scary Movie, který má premiéru ve stejný den. Nemluvě o tom, že co vím, tak film ani nemá být uvedenej v IMAX, kde bude už třetí týden zakotvenej Mando a Grogu.
975581
Včera mi ten trailer promítali před Mortal Kombat II a ten film na velkým plátně vypadá vizuálně extrémně hnusně. Samotný obsah traileru taky nijak nepřesvědčil. Upřímně to spíše vypadá, že tomu na všech trzích nakope zadek Xtý pokračování Scary Movie, který má premiéru ve stejný den. Nemluvě o tom, že co vím, tak film ani nemá být uvedenej v IMAX, kde bude už třetí týden zakotvenej Mando a Grogu.
975572
0 0
reagovat
reaguje na: Ironhead
V těch zmíněných 80s natočili strejdové z Cannonu adaptaci s Lundgrenem a hit to fakt nebyl:). Nicméně to nebyla chyba značky, ale prostého faktu, že natočili shit:D. Každopádně MOTU frčí i dnes, stačí se na webu porozhlédnout, kolik toho vychází (komiksy, animáky, videohry, merch a samozřejmě samotné figurky) a jaké počty zhlédnutí mají na yt kanály, které se tomuhle fenoménu věnují (což nová adaptace ještě o kousek nakopne).

Jasně, trailery nepůsobí moc přesvědčivě a další D&D z toho nejspíše nevypadne, ale u podobných značek platí pravidlo "nikdy nepodceňuj cílovku", i kdyby to kvalitativně nebyl žádný zázrak (viz Barbie nebo Minecraft). Tím neříkám, že si Amazon se Sony automaticky dojdou pro miliardu, ale s predikcemi o obřím propadáku, protože trailery stojí za nic, bych počkal až po prvním víkendu. Klidně to může skončit jako další flop, ale taky bych se nedivil, kdyby z toho byl slušný hit.   
975572
V těch zmíněných 80s natočili strejdové z Cannonu adaptaci s Lundgrenem a hit to fakt nebyl*:)*. Nicméně to nebyla chyba značky, ale prostého faktu, že natočili shit*:D*. Každopádně MOTU frčí i dnes, stačí se na webu porozhlédnout, kolik toho vychází (komiksy, animáky, videohry, merch a samozřejmě samotné figurky) a jaké počty zhlédnutí mají na yt kanály, které se tomuhle fenoménu věnují (což nová adaptace ještě o kousek nakopne). Jasně, trailery nepůsobí moc přesvědčivě a další D&D z toho nejspíše nevypadne, ale u podobných značek platí pravidlo "nikdy nepodceňuj cílovku", i kdyby to kvalitativně nebyl žádný zázrak (viz Barbie nebo Minecraft). Tím neříkám, že si Amazon se Sony automaticky dojdou pro miliardu, ale s predikcemi o obřím propadáku, protože trailery stojí za nic, bych počkal až po prvním víkendu. Klidně to může skončit jako další flop, ale taky bych se nedivil, kdyby z toho byl slušný hit.   
975562
2 -1
reagují: vladimirbartos9
reagovat
He-Man strašlivě frčel mezi děckama v osmdesátkách. Pamatuju, jak jsme to s kámošem na základce hltali, když si pořídili snad první satelit na vesnici, u nás to k vidění v té době opravdu nebylo. :) Hitem byly i figurky  hračky s touhle tématikou. Komu nějaký příbuzný přivez ze západu figurku, byl na základce hrdina. V tý době by byl film na tohle téma megahit, ale kdo si tohle dneska pmatuje resp. kdo z těch, co si tuhle dobu pmatují, na něco takového půjde do kina?!? Bejt mi zase tak +/- 10, nemoch bych dospat dne premiéry, ale dneska ?):D
975562
He-Man strašlivě frčel mezi děckama v osmdesátkách. Pamatuju, jak jsme to s kámošem na základce hltali, když si pořídili snad první satelit na vesnici, u nás to k vidění v té době opravdu nebylo. *:)* Hitem byly i figurky  hračky s touhle tématikou. Komu nějaký příbuzný přivez ze západu figurku, byl na základce hrdina. V tý době by byl film na tohle téma megahit, ale kdo si tohle dneska pmatuje resp. kdo z těch, co si tuhle dobu pmatují, na něco takového půjde do kina?!? Bejt mi zase tak +/- 10, nemoch bych dospat dne premiéry, ale dneska *?)**:D*
2 0
reagují: Polux
reagovat

Z toho bude..

propadák jak víno.
975556
propadák jak víno.
Z toho bude..
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se