300 z místa
Chtěl bych se zeptat pro koho tenhle film vlasně je? Bude se to líbit třeba těm co mají rádi akční filmy?Když se např. líbila mému tatkovy Troja, Království nebeské nebo Gladiátor bude se mu tento film líbit?Ptám se jenom těch co to viděli.Díky za odpovědi.
|
reagovat
|


, ale jinak- konkurence je ňáká (druhej tejden Bourna)m i dyž pravda ne zas taková. Jenže platí, že v srpnu sou tržby po létě dycky dost v útlumu, takže ani to nemusí stačit. Evan přesně tak, možná tu stovku ani nedá, osobně nechápu, proč to Universal dělá, ale jen to dokládá jejich naprostou zoufalost (propadli s Miami vice a ze zoufalosti oprášili Mumii, Bruce a dokonce i celkem neúspěšnýho Hulka, fakt nejhorší studio posledních 5 let
), nedostatek nápadů na tentpole filmy. Ten Bruce imho 100 mil po dvou týdnech skoro nemožné- konkurence Pixarů a Transformerů mu moc prostoru nedá. Ale tohle všechno sou takový očekávaný zklamání, osobně bych raději navrhl ňějaké ty překvapivé a odvážné prognózy. Tak například já si myslím, že velkým zklamáním budou třetí Piráti, Disney neskutečně podceňuje marketing, nejenže není trailer, ale dokonce chybí i plakáty v kinech, doplňkový merchandising nulový, zkrátka Disney imo strašně hazarduje se svou nejvýnosnější značkou a mohl by z toho rezultovat výsledek tak třeba okolo 325 milionů, což je sice hodně, ale pro Piráty nutně velké zklamání. Ale třeba přeceňuju význam včasného marketingu, jen se mi zdá, že u většiny hitů posledních let byl marketing obří a ve velkém předstihu, což samozřejmě neznamená, že Piráti nebudou výjimkou. 42.4? To zní dobře, je to vysoký, ale stále konzervativní odhad..První drby na BOm (převzaté z HSX) sou, že by pátek mohl být tak 20-23, což by bylo fantastické a znamenalo by to 50+ víkend.
No ňáký propadáky sou imho jistý, namátkou bídně vidím šance, Evan Almighty (vzhledem k tržbám jedničky a rozpočtu asi největší propadák) , Die hard 4 (sorry Bruci, ale už trojka dala stovku jen stěží a teď už to nedopadne), Rush hour 3 (to si nejsem jistý, ale přeci jen 6 let je 6 let), hodně zklamat by mohla nová Pixarovka. Ale jinak pravda, sou to vesměs sázky na jistotu. Vždyť taky třetí díl má většina nejúspěšnějších sérií dekády.
