To určitě potěší, ale navždy mě bude mrzet, že se to esteticky (a asi i atmosférou, ale to ještě úplně nebudu soudit) prostě nedrželo unikátně krásného komiksu...
Naneštěstí, co nepotěší vůbec, jsou odhady tržeb, kde to vypadá na velmi pravděpodobný totální propadák.
978846
To určitě potěší, ale navždy mě bude mrzet, že se to esteticky (a asi i atmosférou, ale to ještě úplně nebudu soudit) prostě nedrželo unikátně krásného komiksu... *:)*
Naneštěstí, co nepotěší vůbec, jsou odhady tržeb, kde to vypadá na velmi pravděpodobný totální propadák. *:-*