Postřehl jsem, že se valí na film hate od incelů. Nechápu, Milly je sympatická holka a vzhledové dost originální. Film mě jako ostatní plaštěnky nezajímá, ale už kvůli tomu hejtu, to snad uspěje.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|