
Konečně dinosauři s "opeřením". Jurský park (/svět) ta nová zjištění použít nemohl, protože z dinosaurů udělal hybridy obojživelníků (alespoň to ale naznačili v prologu posledního dílu). Tady by mělo jít o pravé dinosaury podle nejnovějších výzkumů a na produkci se nešetřilo, takže velký těšingr.

|
reagovat
|
), jako je tomu u konkurence. Což je škoda, když už jít do souboje s Universalem, tak jsem doufal v pořádný eRkový dino survival po vzoru Dino Crisis. Nicméně casting a atmosféra 80s je fajn. Snad Mitchell dokáže ve filmu stran interakcí charakterů se zubatými potvorami (nebo něčím jiným) překvapit, aby z toho nebyla jen lacinější variace na (vyčerpanou) jurskou sérii. 
