Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Návrat do akce: Recenze

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek

2/5

Zoufalost a pravděpodobně zde nikdo neměl ani náznak snahy přinést na obrazovky alespoň průměrnou akční komedii.
Vizuálně je to horší než kdejaký půldekády starý seriál. Takže doufám, že si každý spokojeně utrhl svůj díl z měšce zlaťáků a je nadmíru spokojen se svým výkonem. Těch herců, kteří se vcelku snažili vybírat a nebrali kde co, začíná jaksi ubývat (když kouknu na Jamieho, tak vlastně od Djanga nemá nic nadrůměrného, kde by měl hlavní roli...a Django je rok 2012).
929842
Zoufalost a pravděpodobně zde nikdo neměl ani náznak snahy přinést na obrazovky alespoň průměrnou akční komedii. Vizuálně je to horší než kdejaký půldekády starý seriál. Takže doufám, že si každý spokojeně utrhl svůj díl z měšce zlaťáků a je nadmíru spokojen se svým výkonem. Těch herců, kteří se vcelku snažili vybírat a nebrali kde co, začíná jaksi ubývat (když kouknu na Jamieho, tak vlastně od Djanga nemá nic nadrůměrného, kde by měl hlavní roli...a Django je rok 2012).
2/5
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2025.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se