Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Noční koupání: Recenze

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek

4/10

Blumpool, který nestojí ani za vyzkoušení, natož za plnohodnotné vykoupání. Když se potká už na papíře malinko směšně působící premisa, která možná funguje na poli kraťasu (což netuším a po tomhle zážitku to ani nehodlám zpětně zjišťovat), ovšem v celovečerní podobě rozhodně ne, s neschopností tvůrců, výsledkem je bazén s vodou tak hlubokou a kalnou, že se v něm všichni zúčastnění v čele s debutantem McGuirem utopili:D.   
 
S hororem to má společného pramálo, respektive je to natočeno tak, že to jako horor prakticky nefunguje. Příběhově je to nepřekvapivě předvídatelné od začátku do konce. Jedno klišé střídá druhé, což by samo o sobě nepředstavovalo až tak velký problém, pokud by si ovšem McGuire na place uvědomil, že když už neohromí diváka dějem, musí to udělat alespoň technickým zpracováním. A to se bohužel nestalo.
 
Žádné triky s kamerou, střihem nebo hudbou se nekonají, tudíž nějaké napětí, natož strach, v průběhu filmu neexistuje, stejně tak postupné budování atmosféry zcela absentuje a nezachraňují to ani nepěkné věci, které se v hororech obvykle dějí (bodycount je téměř na nule). McGuire má na skladě jen pár odbytých a dopředu jasně avizovaných lekaček a finále tak slabé, až lze debatovat o tom, zda to vůbec nějaké finále je. Nejlépe z toho vychází Condon, která se sice snaží, seč jí herecké síly stačí, ale co je to platné, když ji všechno ostatní okolo hází klacky pod nohy. 
894338
Blumpool, který nestojí ani za vyzkoušení, natož za plnohodnotné vykoupání. Když se potká už na papíře malinko směšně působící premisa, která možná funguje na poli kraťasu (což netuším a po tomhle zážitku to ani nehodlám zpětně zjišťovat), ovšem v celovečerní podobě rozhodně ne, s neschopností tvůrců, výsledkem je bazén s vodou tak hlubokou a kalnou, že se v něm všichni zúčastnění v čele s debutantem McGuirem utopili*:D*.      S hororem to má společného pramálo, respektive je to natočeno tak, že to jako horor prakticky nefunguje. Příběhově je to nepřekvapivě předvídatelné od začátku do konce. Jedno klišé střídá druhé, což by samo o sobě nepředstavovalo až tak velký problém, pokud by si ovšem McGuire na place uvědomil, že když už neohromí diváka dějem, musí to udělat alespoň technickým zpracováním. A to se bohužel nestalo.   Žádné triky s kamerou, střihem nebo hudbou se nekonají, tudíž nějaké napětí, natož strach, v průběhu filmu neexistuje, stejně tak postupné budování atmosféry zcela absentuje a nezachraňují to ani nepěkné věci, které se v hororech obvykle dějí (bodycount je [spoiler]téměř na nule[/spoiler]). McGuire má na skladě jen pár odbytých a dopředu jasně avizovaných lekaček a finále tak slabé, až lze debatovat o tom, zda to vůbec nějaké finále je. Nejlépe z toho vychází Condon, která se sice snaží, seč jí herecké síly stačí, ale co je to platné, když ji všechno ostatní okolo hází klacky pod nohy. 
4/10
0 0
reagovat

¯\_(ツ)_/¯
892125
¯\_(ツ)_/¯
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se