Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Arvéd: Recenze

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Kdepak BANGER. Arvéd je pro mě nejlepší český film letoška. K plnému docenění třeba vidět víckrát - ani po druhé nemám úplně pocit, že jsem to kompletně vstřebal a pochopil tak, abych s tím byl spokojený a víc se tím nezabýval - vyžaduje totiž plnou soustředěnost. Náročný film, který lze jisto jistě odsoudit za to, že je těžké se v něm orientovat, chápat to, co před sebou vidíme, za to, že vyžaduje nemalé usilí v přemýšlení na tím, co tím chtěl autor sakra říct a jakej má tohle a tamto význam. Tohle všechno beru, je to divácky vysoce nevděčný film, formálně odvážný, vyprávěním nejednoznačný a těžko uchopitelný, atmosférou nepříjemný a herecky skvostný - Michal Kern (!!!) - v tom ale podle mě tkví jeho největší zajímavost. 
852711
Kdepak [s]BANGER[/s]. [b]Arvéd[/b] je pro mě nejlepší český film letoška. K plnému docenění třeba vidět víckrát - ani po druhé nemám úplně pocit, že jsem to kompletně vstřebal a pochopil tak, abych s tím byl spokojený a víc se tím nezabýval - vyžaduje totiž plnou soustředěnost. Náročný film, který lze jisto jistě odsoudit za to, že je těžké se v něm orientovat, chápat to, co před sebou vidíme, za to, že vyžaduje nemalé usilí v přemýšlení na tím, co tím chtěl autor sakra říct a jakej má tohle a tamto význam. Tohle všechno beru, je to divácky vysoce nevděčný film, formálně odvážný, vyprávěním nejednoznačný a těžko uchopitelný, atmosférou nepříjemný a herecky skvostný - Michal Kern (!!!) - v tom ale podle mě tkví jeho největší zajímavost. 
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se