Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Labutí píseň: Recenze

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek

5/10

Ve výsledku banální historka, která se ze své výchozí premisy neposune kamkoli dál ani o milimetr, během děje se nestane vůbec nic, co by člověk předem nečekal a z dvojice možných podání (spravení manželky, její následné reakce a dopad na vzájemný vztah a navazující sžívání se s náhradníkem vs utajení před manželkou, přemítání nad tím, zda bude náhradník plnohodnotným zástupcem a v tichosti provedena výměna) je tvůrci, bohužel, zvoleno to méně (jak příběhově, tak herecky ) atraktivní a zábavné. Spolu s nikoliv střídmou stopáží a velice pomalým tempem to pak ze snímku dělá obtížně sledovatelnou záležitost.

Naštěstí film zachraňují herci (a to dokonce včetně Awkwafiny, která zde není - jako jinak tradičně - vysoce otravná) v čele s Alim, který zde předvádí působivý výkon (na to, že v podstatě nemá co hrát) a slušná výprava spolu s "čistým" vizuálem. Ani to však imho nepřebije nedostatky na straně scénáře.
818056
Ve výsledku banální historka, která se ze své výchozí premisy neposune kamkoli dál ani o milimetr, během děje se nestane vůbec nic, co by člověk předem nečekal a z dvojice možných podání [spoiler](spravení manželky, její následné reakce a dopad na vzájemný vztah a navazující sžívání se s náhradníkem vs utajení před manželkou, přemítání nad tím, zda bude náhradník plnohodnotným zástupcem a v tichosti provedena výměna)[/spoiler] je tvůrci, bohužel, zvoleno to méně (jak příběhově, tak herecky ) atraktivní a zábavné. Spolu s nikoliv střídmou stopáží a velice pomalým tempem to pak ze snímku dělá obtížně sledovatelnou záležitost. Naštěstí film zachraňují herci (a to dokonce včetně Awkwafiny, která zde není - jako jinak tradičně - vysoce otravná) v čele s Alim, který zde předvádí působivý výkon (na to, že v podstatě nemá co hrát) a slušná výprava spolu s "čistým" vizuálem. Ani to však imho nepřebije nedostatky na straně scénáře.
5/10
0 0
reagovat
Podle těch screenshotů v recenzi to vypadá jak další Ex Machina.
815663
Podle těch screenshotů v recenzi to vypadá jak další Ex Machina.
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se