Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Zahradnictví: Dezertér: Recenze

příspěvky 1 - 7 Napsat příspěvek
Trailer na trojku. Rimsy sa už určite nevie dočkať :Dlink
391763
Trailer na trojku. Rimsy sa už určite nevie dočkať *:D*https://www.youtube.com/watch?v=bCZcGIdf8kQ
0 0
reagovat

Disk

Cože? Pelíšky se Zahradnictvím mají samozřejmě spoustu společného. Celá trilogie je jakýsi prequel k Pelíškům, o čemž svědčí nejen postavy, ale i spousta scén a odkazů. Jistěže v době přípravy Pelíšků před skoro dvaceti lety to nikoho nenapadlo, ale Jarchovský psal Zahradnictví se zcela jasnou návazností. Je to pochopitelně trochu sebevražda, protože srovnání nových a ne moc povedených (resp. minimálně ne moc pochopených) filmů s jedním z nejoblíbenějších porevolučních děl k ničemu dobrému nepovede. Ale co pan Jarchovský chtěl, to má :+
390124
Cože? Pelíšky se Zahradnictvím mají samozřejmě spoustu společného. Celá trilogie je jakýsi prequel k Pelíškům, o čemž svědčí nejen postavy, ale i spousta scén a odkazů. Jistěže v době přípravy Pelíšků před skoro dvaceti lety to nikoho nenapadlo, ale Jarchovský psal Zahradnictví se zcela jasnou návazností. Je to pochopitelně trochu sebevražda, protože srovnání nových a ne moc povedených (resp. minimálně ne moc pochopených) filmů s jedním z nejoblíbenějších porevolučních děl k ničemu dobrému nepovede. Ale co pan Jarchovský chtěl, to má *:+*
Disk
0 0
reagovat
Je po titulkoch vo filme
390049
Je po titulkoch vo filme
0 0
reagovat

Trailer?

On je někde už k vidění trailer na Nápadníka?
390048
On je někde už k vidění trailer na Nápadníka?
Trailer?
0 0
reagovat

Disketa1

V sedmé epizodě Star Wars je jen pár postav odkazujících na původní Star Wars. Původní Star Wars jsou samostatnými filmy, které dělal George Lucas. Původní Star Wars tak nemají se sedmou epizodou Star Wars vůbec nic společného.

Že tě to psaní bludů pořád ještě baví... ?)
390047
V sedmé epizodě Star Wars je jen pár postav odkazujících na původní Star Wars. Původní Star Wars jsou samostatnými filmy, které dělal George Lucas. Původní Star Wars tak nemají se sedmou epizodou Star Wars vůbec nic společného. Že tě to psaní bludů pořád ještě baví... *?)*
Disketa1
0 0
reagovat

pepo

No počkej, já Zahradnictví uvidím v celku až na DVD (Hřebejk bůhvíproč odmítá vydat Blu-ray) kvůli titulkům pro neslyšící. Takže teď ti nepovím, jestli je to dobré nebo špatné. :D Uvidím to, až celá trilogie vyjde v jednom balíčku.

Co se týče mého vkusu, o tom bych na MZ raději pomlčel. 8)

Druhou poznámku směřuji k Rimsymu. Nejde o žádnou pelíškovskou tetralogii. Zahradnictví je projektem čistě od Petra Jarchovského, která má jenom pár postav odkazujících k Pelíškům. Pelíšky jsou zcela samostaný film, jenž vznikl volnou adaptací povídkové knihy nedávno zesnulého Petra Šabacha Hovno hoří. Pelíšky se Zahradnictvím nemají vůbec nic společného.
390046
No počkej, já Zahradnictví uvidím v celku až na DVD (Hřebejk bůhvíproč odmítá vydat Blu-ray) kvůli titulkům pro neslyšící. Takže teď ti nepovím, jestli je to dobré nebo špatné. *:D* Uvidím to, až celá trilogie vyjde v jednom balíčku. Co se týče mého vkusu, o tom bych na MZ raději pomlčel. *8)* Druhou poznámku směřuji k [b]Rimsy[/b]mu. Nejde o žádnou pelíškovskou tetralogii. Zahradnictví je projektem čistě od Petra Jarchovského, která má jenom pár postav odkazujících k Pelíškům. Pelíšky jsou zcela samostaný film, jenž vznikl volnou adaptací povídkové knihy nedávno zesnulého Petra Šabacha Hovno hoří. Pelíšky se Zahradnictvím nemají vůbec nic společného.
pepo
0 0
reagovat

Diskova kronika

Rip pepov vkus. Mne sa to ohromne pacilo. Tak ale ja som si uzil aj jednotku a sveraka
390043
Rip pepov vkus. Mne sa to ohromne pacilo. Tak ale ja som si uzil aj jednotku a sveraka
Diskova kronika
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se