
Mr. Hlad
Sakra, psáno z mobilu a koukám, že druhá věta se ztratila v překladu. Chtěl jsem říct, že celkem s hejtem souhlasím, příběh se totiž rozjede až v dalších letech, až s událostmi Warcraftu 3. Barviček je taky hodně. 

|
reagovat
|



). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině