
Mám smůlu. MZ LIVE jsem v první polovině viděl živě, ale od druhé poloviny (TOP 5 a dál) jsem to bohužel musel vypnout. O to víc mě mrzí, že to celé neuvidím. Nedá se nic dělat, technika je (jemně řečeno) mrcha.

|
reagovat
|


). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 