2 nové filmy boli dobré, ale prvé dva ma bavili o čosi viac. Rád sa ale pozriem na 5ku, navyše Cilian by sa mal vrátiť, čiže radosť o to väčšia. A tiež ma serie zbytočné odkrágľovanie Fiennesa.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
těším se|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|