reaguje na:
SeldomSeen
Ta scéna z kuchyně je součástí pravidelně vysílané televizní verze, ano. . )
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), mu posléze volá odněkud z hlučné kuchyně a snaží se vše udržet pod pokličkou: "Evžene? To, jak jsi mě dneska viděl, to si nech pro sebe, nikomu nic neříkej, já ti to potom vysvětlím... Co že už jsi? Komu? Komu?? To jsi teda ale kretén, Evžene!!!")|
reagují:
filmfanouch
|
reagovat
|
|
reagují:
SeldomSeen
|
reagovat
|
|
reagují:
Jarita12
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|