100 lidí 100 chutí. Úplně beru, že ti nemusí sedět. Já ji pořádně ve filmech neviděl, bo Black Panter není můj favorit, tak jsem si musel vyhledat jakou roli hrála v Star Wars, aby na mě vypadla jako myslím mimozemská mechanička :D Ale ať ti oponuji, mi přijde moc fajn, pokud není střižená na ježka, tak pro mě má styl takového tajemna, což by příběhu jako Odyssea mělo sedět :D
A jako všichni, i já mám své problémy s castingem a to hlavně při Damonovi a Hollandovi, ale je to Nolan, komu jinému bych měl věřit. Vzpomínám si, jak lidi šíleli nad tím, že bral Pattinsona do filmu a ejhle, teď patří mezi nejvíc zajímavé herce v hollywoodu.
reaguje na:
Ravenous
|
reagovat
|
Nyongo je proste škaredá, nepáči sa mi. Veľký fail, ak hrá Helenu, ale zase možno je to zámer, ísť proti očakávaniam v jej obsadení, možno má na to Nolan dôvod. Uvidíme po premiére. 


