Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Planeta opic se vrátí, sequel ale nečekejte

příspěvky 1 - 19 Napsat příspěvek
link

Samozřejmě pokračovat!
976230
https://media.tenor.com/NYRP8LF2HRkAAAAM/bullshit-see-now-thats-some-bullshit.gif Samozřejmě pokračovat!
0 0
reagovat
reaguje na: HAL
Ten dil je muj oblibenej. V detstvi me pripravil na krutou realitu zjizvenych magoru uctivajicich bombu. Typek se s tim nemazal a proste to odpalil. 
975967
Ten dil je muj oblibenej. V detstvi me pripravil na krutou realitu zjizvenych magoru uctivajicich bombu. Typek se s tim nemazal a proste to odpalil. 
975850
3 0
reagovat
reaguje na: Rodot
No, čekají peníze. Hollywood nestojí o vyprávění příběhů nebo inovaci. Jde se čistě po značkách, které vydělají. A pro Disney to platí dvojnásob s jejich loňskou sérií kasovních propadáků.
975956
No, čekají peníze. Hollywood nestojí o vyprávění příběhů nebo inovaci. Jde se čistě po značkách, které vydělají. A pro Disney to platí dvojnásob s jejich loňskou sérií kasovních propadáků.
975852
0 0
reagovat
reaguje na: MikeZet
Tak to prrr F4 bol náhodou vcelku fajn. 
975906
Tak to prrr F4 bol náhodou vcelku fajn. 
975843
2 -1
reagovat
Království je jeden z nej blockbusterů posledních let. Posun o několik desítek let mi přijde spíš i jako lepší nápad, ale vadí mi ten režisér, protože F4 je totální mega sračka. Doufám, že ho vyhodí.
975867
Království je jeden z nej blockbusterů posledních let. Posun o několik desítek let mi přijde spíš i jako lepší nápad, ale vadí mi ten režisér, protože F4 je totální mega sračka. Doufám, že ho vyhodí.
4 0
reagovat
Poslední opice mě moc nenadchly, už si ani moc nepamatuju, co se tam dělo. Takže jiný příběh z tohohle světa kvituji s povděkem.
975861
Poslední opice mě moc nenadchly, už si ani moc nepamatuju, co se tam dělo. Takže jiný příběh z tohohle světa kvituji s povděkem.
1 0
reagovat
reaguje na: Slamak1
A co Hollywood nedojí? Neznám takovou sérii.
975860
A co Hollywood nedojí? Neznám takovou sérii.
975837
0 0
reagovat
reaguje na: HAL
Telepaticky plesouny jejichž síla se vyjadřuje podivným pohledem na postavy? Snad ne :D
975858
Telepaticky plesouny jejichž síla se vyjadřuje podivným pohledem na postavy? Snad ne *:D*
975850
0 0
reagovat
Radši sto sequelů Planety opic než další Avatary, ale s tím restartem mě děsí. Jestli se vybodnou na postavy a události z Království, tak jsou to vocasové.
975857
Radši sto sequelů Planety opic než další Avatary, ale s tím restartem mě děsí. Jestli se vybodnou na postavy a události z Království, tak jsou to vocasové.
9 -2
reagovat
Určitě bych bral pokračování a nejlépe i přímé navázání, poslední díl si o to říkal. Všechny čtyři díly byly parádní, skvěle vymyšlené a jedna z nejlepších sérií za poslední dekádu. Pokud budou mít zase dobrý scénář, pokračování by bylo rozhodně lepší, než vymýšlet nesmysly "z universa". No uvidíme.
975855
Určitě bych bral pokračování a nejlépe i přímé navázání, poslední díl si o to říkal. Všechny čtyři díly byly parádní, skvěle vymyšlené a jedna z nejlepších sérií za poslední dekádu. Pokud budou mít zase dobrý scénář, pokračování by bylo rozhodně lepší, než vymýšlet nesmysly "z universa". No uvidíme.
3 0
reagovat
reaguje na: LarryKrotSe
Já hlavně nechápu, co od toho čekají. Tahle série už víc než Království stejně nevydělá a tyhle divné restarty tomu spíš ještě uškodí. Přijde mi, že Disney tu značku chce zabít . Svěřit to nemehlu z MCU, chtít výsledek do roku 2027. Vždyť to není normální 
975852
Já hlavně nechápu, co od toho čekají. Tahle série už víc než Království stejně nevydělá a tyhle divné restarty tomu spíš ještě uškodí. Přijde mi, že Disney tu značku chce zabít . Svěřit to nemehlu z MCU, chtít výsledek do roku 2027. Vždyť to není normální 
975848
3 -1
reagují: Tarch
reagovat
Už by se na tu sérii fakt mohli vykašlat... tedy pokud nezremakují ten díl s uctíváním atomové bomby, to by mohlo být fajn :)
975850
Už by se na tu sérii fakt mohli vykašlat... tedy pokud nezremakují ten díl s uctíváním atomové bomby, to by mohlo být fajn *:)*
3 -7
reagují: proust.d, Galactus
reagovat
Akurát k tomu robil Toren video - podľa všetkého nepôjde o totalny reštart. Samotné Disney má k tomu také zvláštne vyjadrenie, z ktorých vyplýva, že rejme pôjde o niečo ako polo pokračovanie/poloreštart. Väčší časový skok v danom príbehu. Netreba zabúdať že časové skoky boli aj predošlej trilógii. Ak však prídu s novými postavami a upustia od tých z Královstva, tak to urobia fakt chybu...
975848
Akurát k tomu robil Toren video - podľa všetkého nepôjde o totalny reštart. Samotné Disney má k tomu také zvláštne vyjadrenie, z ktorých vyplýva, že rejme pôjde o niečo ako polo pokračovanie/poloreštart. Väčší časový skok v danom príbehu. Netreba zabúdať že časové skoky boli aj predošlej trilógii. Ak však prídu s novými postavami a upustia od tých z Královstva, tak to urobia fakt chybu...
1 0
reagují: Rodot
reagovat
Ajajajaj....F4 był docela průser
975843
Ajajajaj....F4 był docela průser
4 -2
reagují: Tyller
reagovat
Za mě je to skvělá značka a i když mě trochu mrzí, že Království nebude pokračovat tak z tohohle světa se dá přinést tolik příběhů, že nepohrdnu ani něčím novým. Ke všemu se mi líbila Fantastic 4 takže já si do kina zajdu :+
975841
Za mě je to skvělá značka a i když mě trochu mrzí, že Království nebude pokračovat tak z tohohle světa se dá přinést tolik příběhů, že nepohrdnu ani něčím novým. Ke všemu se mi líbila Fantastic 4 takže já si do kina zajdu *:+*
3 0
reagovat
Sequel ano - hlavní postava fungovala, cliffhanger měl potenciál. Restart WTF - nepoučili se ze Star Wars? Jestli si neví rady, ať adaptují něco nového a nechají Planetu opic Planetou opic.
975840
Sequel ano - hlavní postava fungovala, cliffhanger měl potenciál. Restart WTF - nepoučili se ze Star Wars? Jestli si neví rady, ať adaptují něco nového a nechají Planetu opic Planetou opic.
5 0
reagovat
Ať se jde Disney bodnout, to je to jediné, na co jsem do kina opravdu těšil. Dávají takové nehorázné peníze do obskurních, nezajímavých sraček a jedinou jejich kvalitní sérii nechají lehnout popelem. To jsou takoví kreténi. Doufám, že se nedočkáme ani toho nového Avatara, ať je to fér. 
975839
Ať se jde Disney bodnout, to je to jediné, na co jsem do kina opravdu těšil. Dávají takové nehorázné peníze do obskurních, nezajímavých sraček a jedinou jejich kvalitní sérii nechají lehnout popelem. To jsou takoví kreténi. Doufám, že se nedočkáme ani toho nového Avatara, ať je to fér. 
0 0
reagovat
Nevím jak ostatním, ale mě to už přijde trochu moc, zase tak super značka to není. 
Ale Zrození planety opic, to bylo vážně moc fajn :+
975838
Nevím jak ostatním, ale mě to už přijde trochu moc, zase tak super značka to není.  Ale Zrození planety opic, to bylo vážně moc fajn *:+*
1 -7
reagovat
Zase dojení krávy.... 
975837
Zase dojení krávy.... 
0 -4
reagují: HellFire
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se