Ako teaser relatívne cajk, ale zaháčkovaný teda nie som.
Materiál vyzerá ako Avatar od štúdia Asylum. Toto môže iba prekvapiť.
2/5
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ona samotná hra nebyla žádný vývar, na jedno odehrání cajk, nikdo si na ní už pak nevzpomněl, nakonec udělali teda remaster, který vlastně také nikoho nezajímal a teď se dělá film?
Za mě kvalitní bizár.|
reagují:
starpep
|
reagovat
|