U filmu jsem vybíravý , u muziky poslouchám všechno , takže mě i trošku zasáhla smrt Davida Stypky hlavně když radia začala hrát , ty jeho songy co před tím než zemřel natočil , bo věděl že zemře, na tohle se pak někdy podívám až to skončí na netu, Dan Svátek je dobra volba
|
reagovat
|

