reaguje na:
Mack.
Ano, stejné pocity. Od Villeneuva Zmizení za 1, Příchozí za 1. U Blade Runnera 2049 to začalo - vizuál sice ještě lepší než u předchozích filmů, Duna vibes ... ale příběh a vtažení do děje klopýtaly. Duna 1 - vizuál za 1méně (oproti dvojce), příběh trpěl na to, že se představovalo a skončil v půlce knihy, takže o nějakém závěru se nedalo mluvit: šli pouští a najednou film skončil. Duna 2 - tady se již s Mackem rozcházím, vizuál za 1, příběh ohromný a vtažení do děje taktéž, jestli byla Duna 1 za 7/10, Duna 2 za 10/10. Doufám, že trojka bude ještě lepší než dvojka ;-). ... ale obecně, Zmizení a Příchozí řadím jednoznačně před Dunu 2.
|
reagovat
|



