|
reagovat
|
Diskuze k článku Liam Neeson se mstí
příspěvky 1 - 8
Napsat příspěvek
Byl jsem na tom tyden zpatky v kine a byl to krasne cernohumorny snimek. Remake nechapu, jeste od stejneho rezisera... Snadne prachy, nic vic.
|
reagovat
|
Na druhou stranu, když už remake, tak je Neeson skvělá volba, i když se nemohu ubránit, že v těchto rolích bych chtěl občas vidět i jiné herce (třeba Sean Penn byl v Gunmanovi super).
|
reagovat
|
Originál docela fungoval, ale nějak mi přijde zbytečné dělat to po pár letech znova...
|
reagovat
|
Točí se v Kanadě, takže by to klidně mohlo být i tam. A i taková Minnesota může fungovat.
|
reagovat
|
Obávám se, že jestli se to bude odehrávat v USA, tak to úplně přijde o atmosféru a bude z toho úplně obyčejná akčňák...
|
reagovat
|
TOP Diskuze
98Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2

