), bonusy jsou nezvykle inteligentní a informativní, žádné bahno ve formě samochvalných filmů o filmu.Co se týče věrnosti předloze, film si bere pouze hlavní téma a pár detailů (v knize se také ukrývají v domě před marťany, také je tu "tepelný paprsek" , šílený dav...), ale ruku na srdce, kdo by se chtěl dívat na Londýňany v cilindrech, jak útíkají v drožkách.

Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.