Spider-Man
Konečně po X letech a několika pokusech se dočkáme toho pravého Spider-Mana od Marvelu. To co Holland předvedl během půl hodiny v Civil War, mi stačí jako ujištění že i na ploše 2 hodiny + to bude super. Pak je hned v závěsu Thor. Zatím zní všechno super a účast Hulka a Strange bude příjemné zpestření.
|
reagovat
|


Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.