Užíváním této stránky souhlasíte s
všeobecnými podmínkami
.
Tato stránka používá
cookies
.
rozumím
PŘIHLÁSIT
|
REGISTROVAT
AKTUALITY
RECENZE
TRAILERY
MULTIMEDIA
DVD/BD
O MOVIEZONE
AKTUALITY
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
RECENZE
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
TRAILERY
OLDIES
MULTIMEDIA
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
DVD/BD
BLU-RAY
NOVÁ DVD
O MOVIEZONE
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
OLDIES
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
BLU-RAY
NOVÁ DVD
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
Diskuze k článku
MZ Live #36 už ve středu v 19:00!
příspěvky
21 - 40
1
2
3
Napsat
příspěvek
váš komentář
zrušit
zrušit
odeslat
popicek
29.05.2013 19:58:29
popik
"Duro a jeho přiopilé poznámky ze salaše..."
262386
"Duro a jeho přiopilé poznámky ze salaše..." *:D*
popik
0
0
reagovat
Godlike
29.05.2013 19:58:08
"duro a jeho přiopilé připomínky ze salaše? To mažu."
262385
"duro a jeho přiopilé připomínky ze salaše? To mažu."*:+**:D*
0
0
reagovat
TedGeorge
29.05.2013 19:58:04
There is something wrong about it. I can feel it in the air....
262384
There is something wrong about it. I can feel it in the air....
0
0
reagovat
TonyClifton
29.05.2013 19:57:40
imfe, za jakého důvodu neznáš Justified?
262383
imfe, za jakého důvodu neznáš Justified? *:o*
0
0
reagovat
Davies182
29.05.2013 19:49:20
TedGeorge
Já doufám že to neni proto, jak se celou dobu těší na celorepublikový vyzrazení pointy novýho Star Treku
262382
Já doufám že to neni proto, jak se celou dobu těší na celorepublikový vyzrazení pointy novýho Star Treku *:))*
TedGeorge
0
0
reagovat
TedGeorge
29.05.2013 19:43:49
Ok, otázka. Proč na tom gauči působí Cival tak spokojeně?
262377
Ok, otázka. Proč na tom gauči působí Cival tak spokojeně?
0
0
reagovat
Davies182
29.05.2013 19:32:34
TonyClifton
V tom Ti nikdo nebrání
(taky FB nemám
)
262374
V tom Ti nikdo nebrání *:D* (taky FB nemám *:o*)
TonyClifton
0
0
reagovat
TonyClifton
29.05.2013 19:27:41
Na facebook vám kašlu, já chci pokládat otázky tady!
262372
Na facebook vám kašlu, já chci pokládat otázky tady!
0
0
reagovat
TedGeorge
29.05.2013 19:18:53
Cival tam na tom gauči působí strašně spokojeně. To se mi vůbec nelíbí.
262368
Cival tam na tom gauči působí strašně spokojeně. To se mi vůbec nelíbí.
0
0
reagovat
Radmila67
29.05.2013 19:14:17
hurá
262367
hurá *:+*
0
0
reagovat
Dr.Z
29.05.2013 19:08:32
Zase se čeká na KarlaR
262366
Zase se čeká na KarlaR *:D*
0
0
reagovat
PetrTwo
29.05.2013 19:08:02
To znamená, že ještě nezačali vysílat. :-(
262365
To znamená, že ještě nezačali vysílat. :-(
0
0
reagovat
LukyBuky
29.05.2013 19:07:46
Asi se na to vysrali. :)
262364
Asi se na to vysrali. :)
0
0
reagovat
Davies182
29.05.2013 19:07:44
Tady je ale mladých a neklidných
262363
Tady je ale mladých a neklidných *;)*
0
0
reagovat
Radmila67
29.05.2013 19:07:35
xxendxx tak to nejsem sama
262362
xxendxx tak to nejsem sama *:o*
0
0
reagovat
xxendxx
29.05.2013 19:06:47
toci se toci loadovaci kolecko a nic vic
262360
toci se toci loadovaci kolecko a nic vic
0
0
reagovat
Radmila67
29.05.2013 19:04:25
mě to nejede
262359
mě to nejede *:-*
0
0
reagovat
RainMakeR
29.05.2013 18:40:35
jupíí 20 minut :-) a jedeméé
těšíme se na vás borci
262349
jupíí 20 minut :-) a jedeméé těšíme se na vás borci
0
0
reagovat
Sarger
28.05.2013 23:51:27
Ok som debil
Moc učenia škodí... po dnešku overené
262300
Ok som debil *:D* Moc učenia škodí... po dnešku overené *:D*
0
0
reagovat
TonyClifton
28.05.2013 23:43:20
středa
262299
středa *:D*
0
0
reagovat
Předchozí
1
2
3
Následující
TOP Diskuze
96
Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu?
45
Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech
29
Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům
29
První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá
28
Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2
50
Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě
15
Sláva: V.I.M.
14
Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.?
13
Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem
10
Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
Komentáře
Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
Tyller
Okolo Robina Hooda je u nás také ticho že budem prekvapený keď sa to u nás vôbec dostane do kinodistribúcie.
Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
Jarita12
Robin Hood je zatím tady psaný v srpnu, snad to nezruší :( Dost mě to mrzí. Reakce jsou teda dost půl na půl, ale ráda bych si na to udělala názor sama v kině.
Podobně jsem se těšila na Life of Chuck, kde svítila premiéra v červnu, a doteď to tady není ani na streamu.
První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá
Jarita12
A Rachel Zegler, která narozdíl od těch nýmandů, Evitou na West Endu převálcovala konkurenci a chystá se udělat totéž na Brodwayi, si z toho hodně dělá.
Jsem si jistá, že Milly si z nich dělá úplně to samé (jakože nic)
Někteří ti "fanoušci", co chtěli hlavně kozy a odhalené nohy, mají fakt křehké ego.
Úkryt nebo past: Trailer
Polux
Ten vykecaný je buď jen nepodstatný setting a streamovací továrna na instantní zábavu si všechna esa (bubáky, plot twisty, akční survival kejkle) schovává až do samotného filmu. Nebo jde o tu zdaleka nejzajímavější věc na celém filmu a bez něj by v traileru vlastně nebylo co ukázat, aby nevykecali úplně všechno. Osobně sázím na druhou možnost a očekávám další spotřebku na jedno použití. Každopádně ať už se v traileru láká na jakoukoliv tajemnou smrtící hrozbu, to ratingové logo na jeho konci veškeré naděje na nějakou nekompromisní žánrovku utnulo hned v zárodku
.
První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá
Filmovekladelko
Nastesti uz to maj za sebou. Jeste se to bude par let cukat, ale uz je to jen krec.
První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá
cervidus
"Startovat peckami" - dává mi to smysl, jenže kde je brát? Má DC větší pecku než je Superman? (a, dobře, Batman, ale toho si paralelně kutí Reeves, tam teď nesnadno něco podnikat)
Myslím, že Gunn se o toto pokusil (neříkám, že úspěšně)
První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá
captainbalu
Ten restart DC se nedaří. Superman je rozporuplný a Supergirl by možná byla dobrá jako výplň mezi nějakou úspěšnou sérií DC. Startovat se mělo peckama který zaujmou. Tohle tak nevypadá. A že je Alcock sympatická, to zkrátka nestačí. To z toho dobrý film neudělá. Superman skomírá, poslední Joker byl vyloženě vtip a tak jaká značka ještě DC zbývá, už jen Batmana nezvorali, zatím...
Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
Bezejmenny
2019 Disney vládl neskutečnou silou
AKTUALITY
Novinky
Témata
Na obzoru
RECENZE
Aktuální recenze
Kinovýhled
VIM
TRAILERY
Trailery
Oldies
DVD/BD
Blu-ray
Nová DVD
O MOVIEZONE
Tiráž
FAQ
Statistiky
Kontakt
Všeobecné podmínky
Nastavení souhlasu
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.
Kontakty:
Technická podpora
|
Redakce
Registrace
Přezdívka
E-mail
Přečetl jsem si
všeobecné podmínky
a souhlasím.
Registrovat se
Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
Zapomenuté heslo
E-mail
Zaslat instrukce emailem
Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomenuté heslo
Přihlásit se
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:
Přihlásit se
cont
Registrace
Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Vytvářet filmové blogy
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se