|
reagovat
|
Diskuze k článku MZ Live #32 už v úterý v 18:30!
příspěvky 1 - 12
Napsat příspěvek
Nechci se hádat, ale novinka myslím byla... A tak jako tak, dodnes 31ka svítí dole ve videích...
|
reagovat
|
Karlos - možná nechyběl záznám ale novinka o tom, že záznam je ready. Nebo jsem si toho jen nevšímnul, taky možné. Každopádně dík za potvrzení.
|
reagovat
|
Záznam snad nikdy nechyběl a to i když technika selhala... a chlapi to točili napodruhé celé na záznam ;)...
Klasika čtvrtek/pátek, vypadá to, že rejža není tak vytížen a může se věnovat zpracování, tak, aby to bylo do těch tří dnů. IMHO samozřejmě.
Klasika čtvrtek/pátek, vypadá to, že rejža není tak vytížen a může se věnovat zpracování, tak, aby to bylo do těch tří dnů. IMHO samozřejmě.
|
reagovat
|
Už se těším. Já si říkal, že v úterý nebude do čeho jebnout a bum, bude MZ live.

|
reagovat
|
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 21První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Shrek 5: Teaser 2


