|
reagovat
|
Diskuze k článku MZ Live s Batmanem i Účou dnes v 18:00!
příspěvky 1 - 18
Napsat příspěvek
Záznam bude, až bude. Přesný den a čas vám bohužel zatím říct nemůžeme, protože sami nevíme
|
reagovat
|
Zase dobrej talk ... akorát jsem zapoměl to slovo jakým Cival nazval Hlada ohledně těch dvou hvězdiček u Zorra 

|
reagovat
|
MZ Live už včera!
Hurá, konečně zase MZ Live. Už jsem si myslel, že jste to zrušili.
Ale ještě by to chtělo, aby jste nás informovali třeba den předem. Takhle už jsem to po několikáté prošvihl protože jsem ani nevěděl, že nějaké MZ Live bude.
Ale ještě by to chtělo, aby jste nás informovali třeba den předem. Takhle už jsem to po několikáté prošvihl protože jsem ani nevěděl, že nějaké MZ Live bude.
|
reagovat
|
Dík za tip na ten Animal House, vyzerá to dobre. Inak som sa zabudol spýtať, kedy bude recenzia na Submarine? 

|
reagovat
|
usmej.se
ta videa se daj z Playzone stáhnout pomocí Replay Media Catcher 4
|
reagovat
|
Nejde!
Zdravím. Nedají se videa někde stáhnout - myslím starší díly? Nemáte třeba účet na youtube? Nevím proč, ale ty videa mi prostě přehrát nejdou. Možná je to internetem nevím. Pluginy a všechno mám ale je to trašně pomalý a furt se mi to seká. Chtěl jsem se na to podívat u známých a taky ten samej problém ...
|
reagovat
|
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 26První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Shrek 5: Teaser 2


