Bravo Imfovi za další skvělý Bond-článek. Musím říct, že je to od něj 100% profesionální nasazení, přestože není žádným vyloženým fanouškem Bonda, který by věděl to a tamto a měl doma všechny kusy na DVD. Bravo!
|
reagovat
|




Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.