) a McKenzie (tak, počkat
) ji mám zaškatulkovanou jako automatickou pozvánku ke sledování bez ohledu na to, o čem konkrétně film je), zbytek castingu fajn (Isaacs jako aristokrat ano, prosím
), svižně střižený trailer výborný a Wigon slušná volba (Sanctuary dopadla jako neurážející záležitost), tj. šance na zábavnou žánrovku tady určitě je. Snad nebude promarněna.
