Počkám na recenze. Je to Steven, ale nějak mě ten materiál zatím moc nezaujal: jedna honička, digitální zvířata... uvidíme. Doufám, že bude výsledek stát za to. Dobrých sci-fi není nikdy dost.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|