Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku První reakce: Spielbergovo sci-fi Den odhalení je fenomenální záležitost

příspěvky 21 - 30 Napsat příspěvek
Počkám na recenze. Je to Steven, ale nějak mě ten materiál zatím moc nezaujal: jedna honička, digitální zvířata... uvidíme. Doufám, že bude výsledek stát za to. Dobrých sci-fi není nikdy dost.
976994
Počkám na recenze. Je to Steven, ale nějak mě ten materiál zatím moc nezaujal: jedna honička, digitální zvířata... uvidíme. Doufám, že bude výsledek stát za to. Dobrých sci-fi není nikdy dost.
0 0
reagovat
Tohle mě nabudilo víc, než bych chtěl. Navíc jsem díky tomu zjistil, že to jde už za dva týdny do kin, o čemž jsem neměl šajnu.

Spielberg a Sci-fi je synonymum, nejspíš kouknu po x letech znovu na Close Encounters, ale třeba takový Arrival od Villeneuva mělo látku taky bravurně zpracovanou a táhla to Amy.
976989
Tohle mě nabudilo víc, než bych chtěl. Navíc jsem díky tomu zjistil, že to jde už za dva týdny do kin, o čemž jsem neměl šajnu. Spielberg a Sci-fi je synonymum, nejspíš kouknu po x letech znovu na [i]Close Encounters, [/i]ale třeba takový [i]Arrival[/i] od Villeneuva mělo látku taky bravurně zpracovanou a táhla to Amy.
2 0
reagovat
Po několika i za mě celkem zbytecnejch bijacich TOHLE nabuzuje tolik očekávání, který si prostě nemůžu nechat ujít a obzvlášť v IMAxu... Protože přece dokonalý sci-fi = SPIELBERG a tady fakt vypadá, že je všechno v plný síle včetně mnou oblíbený holky Bluntovic🫡
976984
Po několika i za mě celkem zbytecnejch bijacich TOHLE nabuzuje tolik očekávání, který si prostě nemůžu nechat ujít a obzvlášť v IMAxu... Protože přece dokonalý sci-fi = SPIELBERG a tady fakt vypadá, že je všechno v plný síle včetně mnou oblíbený holky Bluntovic🫡
1 0
reagovat
Šetřil bych s používáním slova 'vetřelec'. 
976982
Šetřil bych s používáním slova 'vetřelec'. 
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
o dosť veciach. Spielberg je síce jeden z top režisérov vôbec a stále dokáže natočiť ak nie pecku, tak aspoň dobrý film, ale jeho track record posledných 15-16 rokov nie je bohviečo: totálne nudný a domrvený Lincoln, BFG a zbytočný remake West Side Story, ktoré ma absolútne nezaujímajú a nikdy ich neuvidím, Fabelmans, ktorí boli osobní a semi-biografickí - a hoci boli dosť fajn, na riť som si z toho nesadol...

Našťastie natočil aj zábavné Ready Player One a veľmi dobré Bridge of Spies. 

čiže ak sa snažíš naznačiť, že Spielberg je automaticky udalosť alebo nebodaj istota, tak nie, nie je. 

Osobne navyše nemám, až na vynikajúce Minority Report, jeho sci-fi tvorbu v obľube. Radšej by som bol za drámu alebo niečo z vojnových čias. Niečo ako Munich, Schindler, Private Ryan, alebo dobrodružstvo ako Indiana Jones... tam by som sa tešil automaticky ešte než by prišli ohlasy (ktoré ma aj tak zaujímajú iba zo zvedavosti a 99% vecí ich dnes už z pravidla dostáva premrštené, z úst a klávesníc dôsledne selektovaných pätolízačkských jedincov)
976980
o dosť veciach. Spielberg je síce jeden z top režisérov vôbec a stále dokáže natočiť ak nie pecku, tak aspoň dobrý film, ale jeho track record posledných 15-16 rokov nie je bohviečo: totálne nudný a domrvený Lincoln, BFG a zbytočný remake West Side Story, ktoré ma absolútne nezaujímajú a nikdy ich neuvidím, Fabelmans, ktorí boli osobní a semi-biografickí - a hoci boli dosť fajn, na riť som si z toho nesadol... Našťastie natočil aj zábavné Ready Player One a veľmi dobré Bridge of Spies.  čiže ak sa snažíš naznačiť, že Spielberg je automaticky udalosť alebo nebodaj istota, tak nie, nie je.  Osobne navyše nemám, až na vynikajúce Minority Report, jeho sci-fi tvorbu v obľube. Radšej by som bol za drámu alebo niečo z vojnových čias. Niečo ako Munich, Schindler, Private Ryan, alebo dobrodružstvo ako Indiana Jones... tam by som sa tešil automaticky ešte než by prišli ohlasy (ktoré ma aj tak zaujímajú iba zo zvedavosti a 99% vecí ich dnes už z pravidla dostáva premrštené, z úst a klávesníc dôsledne selektovaných pätolízačkských jedincov)
976973
6 -6
reagovat
reaguje na: Memphis
Je to Spielberg, kámo, vo čem chceš diskutovat? :o
976973
Je to Spielberg, kámo, vo čem chceš diskutovat? *:o*
976964
5 -3
reagují: Ravenous
reagovat
Ukázky mě vůbec, ale vůbec nebraly a o kinu jsem ani neuvažoval, ale jestli podobné reakce budou i dál, tak to asi přehodnotím.
976964
Ukázky mě vůbec, ale vůbec nebraly a o kinu jsem ani neuvažoval, ale jestli podobné reakce budou i dál, tak to asi přehodnotím.
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: fr3ak
No podle (imho relevantnich) reakcí je to od zacatku do konce fantasticka jizda, takze ne.
976958
No podle (imho relevantnich) reakcí je to od zacatku do konce fantasticka jizda, takze ne.
976946
3 0
reagovat

Spielberg

Tak si myslím že je na čase si připomenout před kinem Blízká setkání třetího druhu 
976956
Tak si myslím že je na čase si připomenout před kinem Blízká setkání třetího druhu 
Spielberg
6 0
reagovat
Tak doufejme že to nebude drama kde rodinný záležitosti budou hrát hlavní housle a emzáci budou spíš na druhý koleji.
976946
Tak doufejme že to nebude drama kde rodinný záležitosti budou hrát hlavní housle a emzáci budou spíš na druhý koleji.
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se