Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Star Wars: Mandalorian a Grogu: Recenze

příspěvky 21 - 40 Napsat příspěvek
po výborném Maulovi na Disney+ mám docela SW náladu, tak to dám i když z té recenze průměr přímo tryská
976523
po výborném Maulovi na Disney+ mám docela SW náladu, tak to dám i když z té recenze průměr přímo tryská
1 0
reagovat
reaguje na: Spinder
Včera ve Slovanském domě nebyl. 
976520
Včera ve Slovanském domě nebyl. 
976517
3 0
reagovat
reaguje na: holub109
Podepisuji. První dvě řady dobrý. U třetí jsem už trpěl a říkal si, že kdyby byla i čtvrtá tak tu už nedám. Takže na film do kina ani náhodou. Určitě mi nic neuteče, když si počkám na stream.:D
976519
Podepisuji. První dvě řady dobrý. U třetí jsem už trpěl a říkal si, že kdyby byla i čtvrtá tak tu už nedám. Takže na film do kina ani náhodou. Určitě mi nic neuteče, když si počkám na stream.*:D*
976489
2 0
reagovat
Očekávané skóre. Spíš mě zajímá zda je před filmem trailer na avengers Doomsday :)
976517
Očekávané skóre. Spíš mě zajímá zda je před filmem trailer na avengers Doomsday *:)*
0 0
reagují: HAL
reagovat
Takze je to do bodky presne taky film ako bolo jasne od momentu ked predstavili nazov a logo
976516
Takze je to do bodky presne taky film ako bolo jasne od momentu ked predstavili nazov a logo
3 0
reagovat
Jo, dávám asi 7/10, jsou to proste opravdu dvě delší epizody seriálu, ale dějově zrovna nepříliš důležité a co je horší ani vtahující. A nic ani nikdo se vlastně nikam neposune, teda s jednou výjimkou Hutta. Akce, některé kulisy, hudba, příšerky a Grogu, když mu nebudu zazlívat stálé uvíznutí v baby módu, za co on nemůže, ale fajn. 
976513
Jo, dávám asi 7/10, jsou to proste opravdu dvě delší epizody seriálu, ale dějově zrovna nepříliš důležité a co je horší ani vtahující. A nic ani nikdo se vlastně nikam neposune, teda s jednou výjimkou Hutta. Akce, některé kulisy, hudba, příšerky a Grogu, když mu nebudu zazlívat stálé uvíznutí v baby módu, za co on nemůže, ale fajn. 
3 0
reagovat
reaguje na: marduk_sk
Mě takový kraviny napadaj furt :D
976511
Mě takový kraviny napadaj furt *:D*
976509
0 0
reagovat
To muselo dát příšernou práci a přitom taková blbost co?
976509
To muselo dát příšernou práci a přitom taková blbost co?
0 -1
reagují: verbst
reagovat
Já mám takovou konspirační tezi, že K. Kennedy to schválně schválila pro kina, aby jakoby naposledy "uškodila" :D
Všichni ví, že to teď je Filoniho. Mando byl od začátku jeho a Favreauovo... A teď když to finančně selže a ještě se to tam do těch kin navíc prostě fakt moc nehodí... Všichni to budou házet na Favreaua a Filoniho... Taková pomsta, za to že ji vylifrovali. :D
976508
Já mám takovou konspirační tezi, že K. Kennedy to schválně schválila pro kina, aby jakoby naposledy "uškodila" *:D* Všichni ví, že to teď je Filoniho. Mando byl od začátku jeho a Favreauovo... A teď když to finančně selže a ještě se to tam do těch kin navíc prostě fakt moc nehodí... Všichni to budou házet na Favreaua a Filoniho... Taková pomsta, za to že ji vylifrovali. *:D*
3 0
reagovat
reaguje na: KarelR
Co jsem četl tak čtvrtá série už nebude. K tomu jak moc z těch napsaných příběhů přepoužili do filmu tedy nevím, je klidně možné že to Filoni tvořil  všechno from scratch ale prostě jen není schopný psát jinak než jako sérii krátkých příběhů - celý ten film se dá rozsekat tak na 6 částí a vypustit na stream, a nikomu by to nepřišlo divné.
976506
Co jsem četl tak čtvrtá série už nebude. K tomu jak moc z těch napsaných příběhů přepoužili do filmu tedy nevím, je klidně možné že to Filoni tvořil  všechno from scratch ale prostě jen není schopný psát jinak než jako sérii krátkých příběhů - celý ten film se dá rozsekat tak na 6 částí a vypustit na stream, a nikomu by to nepřišlo divné.
976504
1 0
reagovat
reaguje na: KarelR
No je vidět že ano, já bych snad u něj šel až na 9/10 ale to ze mě možná mluví to počáteční nadšení. Z té původně úplně ploché postavy Filoni s Lucasem v seiálech vytřískali hrozně moc, a nové přidaná Devon Izara/Darth Talon je taky velmi zajímavá. Plus vizuálně žranice, jak v soubojích tak v zobrazení prostředí.
976505
No je vidět že ano, já bych snad u něj šel až na 9/10 ale to ze mě možná mluví to počáteční nadšení. Z té původně úplně ploché postavy Filoni s Lucasem v seiálech vytřískali hrozně moc, a nové přidaná Devon Izara/Darth Talon je taky velmi zajímavá. Plus vizuálně žranice, jak v soubojích tak v zobrazení prostředí.
976499
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
Hele ale ten film není zmenšená 4. série. Tu furt maj ready. Je to novej příběh od nuly, co se odehrává před ní.
976504
Hele ale ten film není zmenšená 4. série. Tu furt maj ready. Je to novej příběh od nuly, co se odehrává před ní.
976500
3 0
reagují: HAL
reagovat
Ale u Manda se relativně shoduju taky, nad 7/10 ani náhodou... zvlášť když se to bude brát jako film. Což on tak úplně není a je vidět že v kinech fakt být neměl a dostal se tam jen za odměnu za popularitu - resp celý jeho příběh je zjevně jen bonus k už dokončenému hlavnímu story arcu.

Jak jsem předpovídal, je to celá sezona seriálu zdrcnutá do jednoho filmu, členění na jednotlivé částečně uzavřené kapitoly s vlastním settingem a svou specifickou atmosférou je tu hrozně evidentní, geneze filmu z už napsaného seriálu se nezapře.
Paradoxně i nedávný seriál Maul měl souvislejší a koherentnější vyprávění. Tak snad měli pustit do kin radši jeho.
976500
Ale u Manda se relativně shoduju taky, nad 7/10 ani náhodou... zvlášť když se to bude brát jako film. Což on tak úplně není a je vidět že v kinech fakt být neměl a dostal se tam jen za odměnu za popularitu - resp celý jeho příběh je zjevně jen bonus k už dokončenému hlavnímu story arcu. Jak jsem předpovídal, je to celá sezona seriálu zdrcnutá do jednoho filmu, členění na jednotlivé částečně uzavřené kapitoly s vlastním settingem a svou specifickou atmosférou je tu hrozně evidentní, geneze filmu z už napsaného seriálu se nezapře. Paradoxně i nedávný seriál Maul měl souvislejší a koherentnější vyprávění. Tak snad měli pustit do kin radši jeho.
1 0
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: HAL
I ty asi čtyři recenze za rok, co většinou píšu, jsou koukám moc... :D

Schvaluješ alespoň 8/10 pro Maula, ať jsme vzdáleně relevantní?
976499
I ty asi čtyři recenze za rok, co většinou píšu, jsou koukám moc... *:D* Schvaluješ alespoň 8/10 pro Maula, ať jsme vzdáleně relevantní?
976498
4 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: KarelR
Mě stačilo když jsem tuhle viděl jak jsi dal 9/10 tomu novému stand-alone Punisherovi, což je přitom jeden z nejdementnějších filmů
jaké kdy byly natočeny a i Magnusek se svou tvorbou vedle tohohle vypadá jako Pan Režisér. :))
976498
Mě stačilo když jsem tuhle viděl jak jsi dal 9/10 tomu novému stand-alone Punisherovi, což je přitom jeden z nejdementnějších filmů jaké kdy byly natočeny a i Magnusek se svou tvorbou vedle tohohle vypadá jako Pan Režisér. *:))*
976495
1 -4
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: Cival
U Epizody I máme větší rozptyl v hodnocení... Ale pojďme to tu nevykolejit hned na začátku, jo? Navíc když se u Manda tak shodujeme :)
976495
U Epizody I máme větší rozptyl v hodnocení... Ale pojďme to tu nevykolejit hned na začátku, jo? Navíc když se u Manda tak shodujeme *:)*
976493
0 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: KarelR
Tam to není až takovej ústřel. Ten film funguje líp až díky Andorovi.
976494
Tam to není až takovej ústřel. Ten film funguje líp až díky Andorovi.
976492
3 -2
reagovat
reaguje na: KarelR
Ale tak ze ses dobytek bez vkusu s E9 si snad necekal ze se prejde mlcenim ne? :)
976493
Ale tak ze ses dobytek bez vkusu s E9 si snad necekal ze se prejde mlcenim ne? :)
976492
2 0
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: RingMan
Rogue One za 6 se vytahovat nebude? Sad :)
976492
Rogue One za 6 se vytahovat nebude? Sad *:)*
976491
2 0
reagují: RingMan, Cival
reagovat
a epizodu 9 má Karel pořád za 9?
976491
a epizodu 9 má Karel pořád za 9?
1 0
reagují: KarelR
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se