Aaron už si jednou mentora parťáka vyzkoušel v Nolanovce tak tady by mohl ukázat prvotřídního záporáka 🙃jinak záleží kterým směrem se vydají jestli chtějí začít prequelem, kdy je Bond ještě u námořnictva, tak prostě musí šáhnout po mladé neokoukané tváři z nějakého seriálu či Netflixovky v uvozovkách - nebo proste střela odnikud , někdo kdo bude debutovat …nevíme nic Martine Přečku , pro mě je důležité, že to točí Denis
|
reagovat
|

