Ach jo, jak je možné, že je ta animace propastně horší než u desítky let starého originálu? Proč je to tak sterilní, zaměnitelné? Jo... Aha... Čína...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|