No jasne, je to damage control. Otazka je, jestli to bude dobry film, bude to zas narez jako stary dobry infinity war? Protoze jestli jo, tak zkousnu to, ze to stoji na nepovedeny sedmiletce, kde sice nejaka snaha o neco novyho bylo (eternals), i kdyz z toho casto vznikl nepovedeny polotovar s kteryho me bolelo bricho (eternals). To ze to nasledovali takovy zhovadilosti jako ant man uz odpoustim o neco vic s horkym pocitem na sitnici meho oka, presto, pokud se novy avengers povedou, tesim se do kina!
|
reagovat
|
). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 